Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset AK Parti, Şanlıurfalılar Derneği yönetimini kabul etti

AK Parti, Şanlıurfalılar Derneği yönetimini kabul etti

AK Parti Milletvekilleri Dr. Abdülkerim Gök, Mahmut Kaçar ve İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, Ankara’da hizmet veren ve Şanlıurfa kültürünü tanıtmayı amaçlayan Şanlıurfalılar Derneği Yönetimini İl Başkanlığında kabul etti.

Giriş Tarihi: 11 Nisan 2013 Perşembe 11:52
AK Parti, Şanlıurfalılar Derneği yönetimini kabul etti

Ziyarette Şanlıurfalılar Derneği Başkanı Mahmut Nimetoğlu’nun yanı sıra; Başkan Yardımcısı Osman Remzi Karakaş, Dernek Saymanı Mehmet Zeki Çavuşoğlu ve Dernek Sekretaryası Emine Şeftalioğlu da yer aldı.

 

11 Nisan Şanlıurfa’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 93. Yıldönümü dolayısıyla Şanlıurfa’ya gelen heyeti kabul eden İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “Urfalılar 93 yıl önce yakaladıkları birlik ve beraberlik ruhu ile işgal güçlerine karşı özgürlüklerine kavuşmuşlardır. Bugün yine o birlik ve beraberlik ruhu ile Türkiye güçlenmiş ve hedeflerini 2071 yılı olarak belirlemiştir. Bu anlamlı günde Şanlıurfalılar Derneği yöneticileri ile bir araya gelerek 11 Nisan kurtuluş günümüzü konuştuk” dedi.

 

Şanlıurfalılar Derneği Başkanı Mahmut Nimetoğlu ise “Bizler Ankara’da yaşayan, memleketimizi bir nebze olsun temsil etme çabasında olan Şanlıurfalılar Derneği olarak her zaman, Şanlıurfa’nın ve Şanlıurfalıların yanında olacağız. Bu anlamlı günde İl Başkanımız ve Milletvekillerimizi ziyaret ettik” dedi.

 

Milletvekilleri Dr. Abdülkerim Gök, Mahmut Kaçar ise Şanlıurfa’nın sorunlarını Ankara’da çözmeye çalıştıklarını belirterek; “Birlik ve beraberlik ruhu ile Şanlıurfa için çalışıyoruz” dediler.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

EVET İçin Kapı Kapı Dolaşıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com