Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset AK Parti Şanlıurfa'daki Suriyeliler için bakın ne yaptı

AK Parti Şanlıurfa'daki Suriyeliler için bakın ne yaptı

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanılığı göç idaresi komisyon başkanlığı kuruldu. Türkiye’de en fazla Suriyeli misafirin yaşadığı Şanlıurfa’da AK Parti İl Başkanlığı tarafından Yahya Topdağ Başkanlığında göç idaresi komisyon kurularak çalışmalarına başladı.

Giriş Tarihi: 8 Mart 2016 Salı 21:59
AK Parti Şanlıurfa'daki Suriyeliler için bakın ne yaptıTürkiye’de en fazla Suriyeli misafirin yaşadığı Şanlıurfa’da AK Parti İl Başkanlığı tarafından Yahya Topdağ Başkanlığında göç idaresi komisyon kurularak çalışmalarına başladı.
Önceki gün kurulan göç idaresi komisyon başkanlığı ilk ziyaretini Göç İdaresi Müdürü Ensar Şener’e gerçekleştirdi.
Göç İdaresi Müdürlüğü, düzenli ve düzensiz göçle ilgili iş ve işlemleri, uluslararası korumaya ilişkin iş ve işlemleri, geçici korumaya ilişkin iş ve işlemleri, insan ticaretiyle mücadele ve mağdurların korunmasına ilişkin iş ve işlemleri, düzensiz göçle mücadele edilebilmesi amacıyla kolluk birimleri ve ilgili kamu kurum ve kuruluşlarıyla işbirliği yaparak bu alanda koordinasyonu sağlıyor.

URFA’DAKİ MÜLTECİ SORUNLARINI ELE ALDIK.

Yapılan ziyarette Komisyon başkanı Yahya Topdağ, Yönetim Kurulu üyeleri Şahban Kılıç, Selahattin Güneş ve Mehmet Demir, Şanlıurfa’da ki mültecilerin sorunlarının ele alındığı toplantıda, bundan sonrada ziyaretlere devam edeceklerini belirten Başkan Topdağ, En kısa zamanda mülteci kardeşlerimizin sorunları için Kızılay ve Afat’ı da ziyaret edeceklerini belirtti.

İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA BAĞLI GÖÇ İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KURULMUŞTU

Yabancıların Türkiye’ye girişleri, Türkiye’de kalışları ve Türkiye’den çıkışları ile Türkiye’den koruma talep eden yabancılara sağlanacak korumanın kapsamına ve uygulanmasına ilişkin usul ve esasları düzenleyen Yabancılar ve Uluslararası Koruma Kanunu gereğince İçişleri Bakanlığına bağlı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü kurulmuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Aslan Ali Bayık, "Başarı İçin Çok Çalışmak Gerek"

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com