Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Ak Parti Şanlıurfa’da İstifa!

Ak Parti Şanlıurfa’da İstifa!

Ak Parti Merkez İlçe Bşk. Yrd Yerel Yönetimden Sorumlu Başkan İbrahim Halil Çiftçi verdiği dilekçe ile görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Giriş Tarihi: 28 Ekim 2011 Cuma 16:40
Ak Parti Şanlıurfa’da İstifa!
Çiftçi’nin istifa dilekçesinde istifa nedenini il yönetimi ile merkez ilçe teşkilatındaki uyumsuzluktan dolayı olduğunu belirterek,” Partimizin hizmet etmek için öngördüğü ilkelerden uzaklaşma artık partimizin bana öğrettiği ilk ilke olan siyasi onurun şahsımda tezahürünü engelleyecek boyuta gelmiştir. İl teşkilatımızın yönetim zaafları ve kişisel hırslarının şekillendirdiği bu sorunlar artık siyaseten atılacak adımlarla çözülemeyecek bir hal aldığı gibi ilçe teşkilatının il yönetimi ile uyumsuzuluğu görev yapmam için var olması gereken zemini tamamen yerle bir etmiştir. Bu meyanda kan değişikliğinin en uygun çözüm olduğunu düşünen şahsım üzülerek merkez ilçe teşkilatındaki başkan yardımcılığı görevimden ve yerel yönetimlerden sorumlu başkanlık görevlerimden üzülerek istifa ederken partimizin merkez ilçedeki Şanlıurfa’daki ülkemizdeki tüm hizmet ve ilkelerinin bir neferi olarak hizmet etmek şerefi ve hazzını her zaman iliklerime kadar hissedeceğimi saygıyla arz ederim” dedi.
www.balikligol.com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Nihat Çiftçi: Ceylanpınar Gelişiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com