Advert
Advert
Advert

Milletvekili Hamide Sürücü SKM’y ziyaret etti

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Hamide Sürücü, partisinin Seçim Koordinasyon Merkezini (SKM) ziyaret etti. yetkililerle fikir alış verişinde bulundu.

Milletvekili Hamide Sürücü SKM’y ziyaret etti
Milletvekili Hamide Sürücü SKM’y ziyaret etti

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Hamide Sürücü, partisinin Seçim Koordinasyon Merkezini (SKM) ziyaret ederek Başkan Abdülkadir Kol ile Başkan Yardımcıları Hakan Güllüoğlu ve Dede Osman Denek’ten çalışmalar hakkında bilgi aldı, fikir alış verişinde bulundu.

1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak olan Genel Seçimler için özellikle kendi bölgesinde çalışmalar yürüten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Hamide Sürücü, zaman zaman il merkezinde ve kırsal mahallelerde de bir dizi ziyaretler yaparak, vatandaşlardan 1 Kasım’da AK Partiye oy vermelerini, huzurun, refahın ve özellikle istikrarın devam etmesi için desteklerinin devam etmesini istiyor.
AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezini de ziyaret eden AK Vekil Sürücü, SKM Başkanı Abdülkadir Kol, Başkan Yardımcıları Hakan Güllüoğlu ve Dede Osman Denek’ten SKM’nin çalışmaları ile ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Başarı çalışmakla yakalanır
Başarının çalışmakla yakalanabileceğini belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Hamide Sürücü, “Özellikle seçim dönemlerinde kurulan SKM’ler çok önemli. Vekilleri ve partilileri en iyi şekilde ve programlı olarak yönlendirip seçim çalışmalarını yapmalarına yardımcı olur ve takipçisi de olurlar. Görüyoruz ki bu seçim için kurulmuş olan SKM de çok iyi çalışıyor. Bu emeğin karşılığını inşallah 1 Kasım’da alacağız ve AK Parti tek başına iktidar olacaktır” dedi.

Takdiri Şanlıurfalı hemşehrilerime bırakıyorum
Bir internet sitesinde çıkan, aday olmayan Milletvekillerinin çalışmadığı yönündeki haberin de doğruyu yansıtmadığını belirten AK Vekil Sürücü, “Partimizin ve SKM’nin düzenlediği programların genelinde bulunuyoruz. Basın yayın organlarına dikkat edilirse fotoğraflarımız bile mevcuttur, görülecektir. Ayrıca Sayın Bakanımız Faruk Çelik’in programlarında da zaman zaman bulunuyoruz. İlginç olan da, haberin yayınlandığı gün bile kırsal mahallelerde seçim çalışmalarımızı sürdürüyorduk. Sadece ülkemiz genelinde ilan edilen 3 günlük yas nedeniyle sahaya inmemeye gayret ettik ve kendi aramızda yine fikir alış verişinde bulunduk, belli çalışmalar yaptık. Ben takdiri Şanlıurfalı hemşehrilerime bırakıyorum” dedi.

Herkes görevini hakkıyla yerine getirme gayreti içinde
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren SKM Başkanı Abdülkadir Kol ise, Milletvekili Hamide Sürücü ile çalışmalar konusunda bilgi alış verişinde bulunduklarını ve çalışmalarla ilgili kendilerini bilgilendirdiğini belirterek, SKM çalışanı her arkadaşın kendisine tevdi edilen görevi hakkıyla yerine getirme gayreti içinde olduğunu ve zaman zaman İl Başkanı, Bakan ve Milletvekillerinin de ziyaret ederek yerinde görmelerinin kendilerini daha da memnun ettiğini söyledi.

milletvekili hamide sürücü skm hakan güllüoğlu abdulkadir kol dede osman denek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu