Advert
Advert
Advert

HALİL ÖZCAN HARRAN’A ÇIKARMA YAPTI

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Dr. Halil Özcan seçim çalışmalarına Harran'da devam etti. Özcan Harran ilçesinde yaptığı konuşmada AK Parti’nin Harran’dan rekor oy alacağına inandığını söyledi.

HALİL ÖZCAN HARRAN’A ÇIKARMA YAPTI
HALİL ÖZCAN HARRAN’A ÇIKARMA YAPTI

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Dr. Halil Özcan Harran ilçesine bağlı kırsal mahallerde seöçim çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Özcan ve beraberindekiler Harran ilçesine bağlı bulunan ve Ceylanpınar ilçe sınırına kadar devam eden ziyaretlerine Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, , AK Parti Harran ilçe Başkanı Mahmut Özyavuz, AK Parti Eyyübiye İlçe Başkan Yardımcısı Ahmet Çoban, Harran Belediye Meclis Üyesi Mustafa Şahin, Ahmet Boğa ve mahalle muhtarları eşlik etti.
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan ve beraberindekiler, başta Akkeçi,Tahılalan, Şehrince, Sütlüce, Bükdere, Küplüce, Sugeldi, Bulgurlu, Aşağıyakınyol, Yukarıyakınyol, Altılı, Koyunluca, Gözcü, Damlasu, Büyükyıldız, Küçükyıldız, Türkoğlu, Kaymaklı, Karatepe köylerini gezerek 1 Kasım’da yapılacak olan seçimler için destek istedi.
Ziyaretleri ile ilgili açıklama yapan Özcan, “Sayın Belediye Başkanlarımıza İlçe Başkanımıza, Meclis Üyelerimize ve Teşkilatımıza Eyyübiye teşkilatımızdan da katılımlar vardı. Bugün yine Harran Akçakale kırsalını gezdik. Allah’a çok şükür İnsanlar bizden daha çok AK Partili gönül vermiş iyi bir hava var. Ben buradan ziyaret ettiğimiz bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum teveccühlerinden ve gösterdikleri sıcak ilgiden dolayı. Ova kararını vermiş inşallah rekor oy buradan çıkacak diye düşünüyorum hava da onu gösteriyor. 1 Kasım’da Urfa’ya mesaj Urfa’dan da Türkiye’ye mesaj vereceğiz” dedi.

AK Parti Şanlıurfa Dr. Halil Özcan seçim Harran
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu