Advert
Advert
Advert

Karaköprü AK Kadınlar kırsalda çalışıyorlar

AK Parti Şanlıurfa Karaköprü ilçe Kadın kolları hem ilçe merkezinde hem de kırsal alanda seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyorlar.

Karaköprü AK Kadınlar kırsalda çalışıyorlar
Karaköprü AK Kadınlar kırsalda çalışıyorlar

Karaköprü kadın kolları, hem kirsal hem merkezde seçim  çalışmalarını etkin verimli bir şekilde yürütüyorlar

Seçime 3 gün kala Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren ilçe kadın kolları bu seçimde farklı olarak ilçenin kırsalında bulunan mahallelerde de seçim çalışmalarını yapıyorlar.

Seçim çalışmaları yaparken bizim için kırsal merkez farketmez diyen Kadın Kolları Başkanı Eda Çakmaklı; "Tük kadın kollarımız ve hatta bizimle gönüllü çalışan arkadaşlarımız her türlü fedakarlığa katlanıyorlar. gece gündüz çalışmalarımızı yapıyoruz. bu seçimde sadece merkez mahallelerimizle yetinmedid. kırsal mahallelerimizde de seçim çalışmalarına devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın yoğun ilgisiyle karşılaşıyoruz. Bu da bizim için moral ve motivayon oluyor. Çalışmalarımız sandıklar Yüksek seçim kuruluna teslim edilinceye kadar gece gündüz devam edecek" dedi.

Çalışmaları aktif katılan kadın kollarına teşekkür eden Başkan Çakmaklı; "Özellikle seçim sürecinde büyük fedakarlık yaparak tüm çalışmalarımıza katılan KadınKoları yönetim kurulu üyelerimize ve yönetim kurulu üyesi olmadıkları halde partimiz için bir fiil çalışan tüm kadınlarımıza teşekkür ederim" diye konuştu.

Kaynak: www.balikligol.com

AK Parti Şanlıurfa Karakörü ilçe Kadın kolları ilçe merkezi kırsal alan seçim çalışmaları Kadın Kolları Başkanı Eda Çakmaklı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti