Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset AK Parti milletvekili adaylarını heyecanlandıran buluşma

AK Parti milletvekili adaylarını heyecanlandıran buluşma

AK PARTİ Şanlıurfa İl Teşkilatı Aday Adaylarını düzenleyecekleri bir toplatı ile hem basına hem de teşkilatına tanıtacakları.

Giriş Tarihi: 25 Şubat 2015 Çarşamba 23:44
AK Parti milletvekili adaylarını heyecanlandıran buluşma

 
Konuyla ilgili yazılı bir açıklama yapan Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu  İl Başkan Yardımcısı Cuma Ağaç Şöyle dedi:
"1 Mart Pazar günü Gaptem Konferans Salonun’da Bir Temayül Yoklası yapılacak bu Temail Yoklamasında Adaylarımıza Teşkiletımız Temayüllerini Bildirerek Oy kullanacaklar bu Çalışma öncesinde Adaylarımızın Teşkilatımıza Tanıtılması Teşkilatla Adaylarımızın Kaynaşması amcıyla bir Toplantı düzenliyoruz.

Adaylarımızın gerek Slayt yoluyla Özgeçmişlerinin Paylaşılması gerekse karışık oturma düzeniyle Adaylarımızla Teşkilatımızın bir arada oturmaları ve Tanışmaları; bunun yanında Aday Adaylarımıza Seçimle ilgili çalışmalarında Rehberlik edecek Kurumsal Seçim Kılavuzu  ve sair doküman verilecektir. Malumdur ki AK PARTİ kurulduğu günden beri Kurumsal çalışan bir Parti. Bu sebeple AK PARTİ         il Başkanlığımız  Aday Adaylığı süreci için bir Seçim Kılavuzu hazırlamıştır. Adaylarımızla bu Kılavuzu paylaşacağız. Bu güne kadar yaptığımız Çalışmalar sırasında Aday Adaylarımıza gerek CD gerekse e mail ortamında Teşkilatımızın Telefonlu Listelerini verdik. Böylece Aday Adaylarımız kendilerini Teşkilatımıza Tanıtma imkanı buldular. Diğer yandan bu hafta içersinde bütün Aday Adaylarımız bütün ilçelerimizde Teşkilatlarımızı ziyaret ediyorlar, Teşkilat mensuplarımızla görüşüyorlar, tanışıp kaynaşıyorlar. Biz de Temayül yoklaması gününden önce  bunun bir toplamı Niteliğinde bir Görselini ana kademe Teşkilatımıza sunacağız. Tüm Aday Adaylarımıza Hayırlı bir Seçim diliyorum. AK PARTİ ’ye ve Şanlıurfa’ya hayırlı olsun. "

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Osman Baydemir HDP’nin yeni parti sözcüsü oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com