Advert
Advert
Advert

AK Parti Merkez ilçe son toplantısını yaptı VİDEO

Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığı Aralık ayı Danışma Meclisi yapıldı. 2012'nin son Danışma Meclisi Toplantısı’na katılım yoğun ilgi gördü.

AK Parti Merkez ilçe son toplantısını yaptı VİDEO
AK Parti Merkez ilçe son toplantısını yaptı VİDEO

Urfa City AVM’ konferans salonunda gerçekleştirilen 2012 Aralık ayı danışma meclisi toplantısına Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit, Başkan yardımcıları, yönetim kurulu üyeleri, Şanlıurfa Ak Parti İl Başkan Yardımcısı İsa Kızıldemir, Erkan Sözen, fes edilen Şanlıurfa Has Parti İl Başkanı Baki Özmen, Has Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Tepe, Şanlıurfa Belediye Meclisi Ak Parti Grup Başkanı Adil Saraç, Belediye meclis üyeleri, İl Genel meclis üyeleri, Ak Parti kadın kolları üyeleri, Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Ak Parti Karaköprü teşkilatı başkanı Nuri Güzel, Karaköprü belediye encümen üyeleri, Şanlıurfa Ak Parti Merkez İlçe mahalle temsilcileri ve çok sayıda partililer katıldı.

2012 yılının son oturumu olan Aralık ayı Danışma meclisi toplantısı Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasıyla başladı. Ardından divan başkanlığına Şanlıurfa Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanı Adil Saraç, Şanlıurfa Belediye meclis üyesi Yusuf Mert, ve Ak Parti Karaköprü belde başkanı Nuri güzel divana geçti. Divan seçiminin ardından açılış konuşmaları gerçekleşti.

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit açılış konuşmasında önemli konulara değindi. Zahit ‘Bugün bu hafta sonlarında bakınız bir araya gelip, mesaisini harcıyor. Buradaki aslında temel amaç teşkilatının bütünlüğü, birlik beraberliği, burada Ak partimiz için neler yapılacağını, bizlerin ne gibi eksikliklerimizin olduğunu burada bizim birlikte çalışmalarımızı da, gayretlerimizi de ve eksikliklerimizi de aslında tartışmak, aile arasında, eksikliklerimizi tamamlamaktır. Aslında, yani teşkilatın özellikle, teşkilatın içersindeki eksikliklerini vurgulamak ve varsa çalışmaları, gayretleri tabi bunları hasbıhal etmek. Şimdi geçen yıl başkanımızın, ilçe başkanları toplantısında sandık kurulu yönetimlerle ağırlığıyla ilgili bir gündem vardı. Şimdi sandık kurullarımızın özellikle bunun için özellikle merkez ilçe teşkilatımızın, başta teşkilat başkanımız Mustafa Ağar olmak üzere, orada yine teşkilat içersinde, merkez ilçemizin koordinatörleri ve dışarıda da katkı sunan arkadaşlarımız bulunmakta, şimdi bunlar tabi her akşam bir toplantı düzenliyorlar bu sandık kurulu ile alakalı Şanlıurfa merkezde çok sandığımız var. Bunlarla ilgili her sandıkta dokuz kişi ile oluşmakta, aslında burada sandık kurulu oluşurken, 3’ü bayan, 3’ü gençlik kollarında, 3’ü ise ana kademede olmak üzere dokuz kişi’den oluşuyor. Şimdi bizim 1400 sandığımız bulunmakta, bunun bin üzerinde hesaplarsak on bin kişi eder. Dolayısıyla bunların oluşmasında arkadaşlarımız gerçekten bir gayret içersindeler. Bununla ilgili hem belediye meclis üyelerimizden, hem il genel meclis üyelerimizden burada görev yapan gerek teşkilat mensupları arkadaşlarımıza, il, ilçe, belde, mahalle yönetimlerinin tamamının burada fikirleri alınmakta, bunlarla ilgili özellikle kadınlarımızdan, çok büyük destek görüyoruz. Şimdi bunun neticesinde il başkanlığımız, genel merkezimizle görüşüp Ak biz programında müsaade alaraktan bunları taşımak için bununla ilgili çalışması ve gayreti de var. Bu konuda İl Başkanımıza da çok teşekkür ediyorum. Bununla ilgili bizlerde üzerimize düşen bütün gayreti göstermemiz zorundayız. Sırf bunu merkez ilçe toplantımızdır diye söylemiyorum. Bu konuyu il başkanlığımızın toplantısında da dile getirdim. Bu toplantılar çok önemlidir, bu maksatla hepinizi bu önemli toplantılara bekliyoruz.’’ Dedi.

Daha sonra Ak Parti Merkez İlçe’nin Aralık Ayı Danışma Meclis toplantısı, Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’nin Karaköprü’de yapmış olduğu hizmetleriyle ilgili olarak bir sinevizyon program ile son buldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu