Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim AK Parti Kadın Kollarından Kadınlar Günü Mesajı

AK Parti Kadın Kollarından Kadınlar Günü Mesajı

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı Kadın Kolları 8 Mart Kadınlar Günü dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Giriş Tarihi: 8 Mart 2012 Perşembe 12:00
AK Parti Kadın Kollarından Kadınlar Günü Mesajı
Kadın Kolları Başkanlığı yayınladığı mesajında: "Bugün daha küçük yaşta hayatın yükünü omuzlamaya başlayan her daim fedakâr analarımızın, bacılarımızın, yolumuzu aydınlatanlarımızın günü. Bugün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü.
Ak Parti Hükümetimiz döneminde yapılan çalışmalar, kadın haklarına ilişkin imzalanan uluslararası sözleşmeler ve Avrupa Birliği normlarına uyarlanan yasalarımız sayesinde; günümüzde kadınlarımız artık daha bir güçlü, daha bir özgür ve daha bir birey! Ekonomik özgürlüğe sahip olma oranları ve haklarını arama yolunda attıkları emin adımlarıyla memleket meseleleri dâhil hayatın her alanında daha bir söz sahibi oldu kadınlarımız.
Önümüzdeki günlerde yürürlüğe girecek olan Kadına Yönelik Şiddet ve Aile İçi Şiddetin Önlenmesi’ ne ilişkin yasayla birlikte yüksek medeniyetler seviyesinde bir kademe daha ilerlemiş bulunacağız. Artık kadına ve aile bireylerine karşı yapılan şiddet eylemleri asla ve asla cezasız kalmayacak, hiçbir kadınımız ve çocuğumuz mağdur olmayacaktır.
Bizler Şanlıurfa Merkez İl Kadın Kolları olarak kadınlarımızın her daim yanında ve destekçisiyiz. Onlara haklarını anlatmak ve hak arama bilinçlerini arttırmak için çalışmalar yapmakta ve dahi projeler yürütmekteyiz.
İnanıyoruz ki bu dönemde de Şanlıurfalı kadınlarımız daha da yükselecek ve artık her başarılı erkeğin arkasında değil, yanında ve hatta omuz omuza yer alacaktır.
Daha güzel yarınlar ve AK günler biz kadınları bekliyor. Yeter ki biz inancımızı ve kadın olmanın verdiği o büyük gücü hep içimizde hissedelim. Hepimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun." dedi.
AK Parti Kadın Kolları Adına Av.Ceylan PALA KARADAĞ ve Kadın Komisyonu üyelerinden Merve Sefa Elma,Seher Kılıç, Aysel Balyan ve Vildan Gönüllü'nün katılımıyla
(Kadın Kolları Siyasi-Hukuki İşler Kom.Bşk ve Kadın Hakları Kom. Bşk)
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

HARRAN ÜNİVERSİTESİ’NDE ‘BAŞARININ YOLLARI’ SÖYLEŞİSİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com