Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset AK Parti Kadın Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylarında Mülakat heyecanı

AK Parti Kadın Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylarında Mülakat heyecanı

AK Parti Şanlıurfa Kadın Kolları Başkanlığında, Belediye Meclis Üyeliği için müracaat eden Kadın Belediye Meclis Aday Adayları mülakata alındı.

Giriş Tarihi: 6 Aralık 2013 Cuma 16:48
AK Parti Kadın Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylarında Mülakat heyecanı

Kadın Aday Meclis Üyeleri ile mülakat yaptıklarını belirten AK Parti Kadın Kolları Başkanı Aysel Göncü; “Genel Merkez’den gelen Genel Başkan Yardımcılarımızla aday adaylarımızın mülakatını yaptık. İlçelerimize 40 kadın adayımız başvuruda bulundu. Bugün İl Binamızda 40 aday adayımızla görüştük. İlimize, partimize hayırlı olsun” dedi.

 

AK Parti Merkez Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Filiz Kozan; “Demokrasi ve şeffaflık ilkesi çerçevesinde kadın aday adaylarımızla tanışmak için Şanlıurfa’ya geldik. Genel Merkezde aday adaylarımızın CV’sinden veya referansından değil bizzat kendilerini görmek ve tanımak istedik. Ülkeye hizmet etmek isteyen kadınlarımızın öne çıkması bizi sevindiriyor. Bizde aday adaylarımızla görüşüp bilgileri genel merkezimize intikal ettireceğiz. Burada karar mercii değiliz. Sadece bilgileri alıp genel merkezimize ileteceğiz” dedi.

İl Başkanlığı Kadın Kollarında yapılan Mülakata AK Parti Merkez Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Filiz Kozan, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı, Ekonomik İşler Başkanı Ayşegül Sümen ve Şanlıurfa Kadın Kolları Başkanı Aysel Göncü katıldılar.

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Osman Baydemir HDP’nin yeni parti sözcüsü oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com