Advert
Advert
Advert

Ak Parti istifa etmeyen yeşkilatları feshediyor…

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın teşkilatlara yaptığı “yorulanlar bıraksın” şeklindeki çağrısına rağmen koltuklarından kıpırdamayanlara operasyon sürüyor.

Ak Parti istifa etmeyen yeşkilatları feshediyor…
Ak Parti istifa etmeyen yeşkilatları feshediyor… admin

ŞANLIURFA-(RUHA AJANS)-Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın teşkilatlara yaptığı “yorulanlar bıraksın” şeklindeki çağrısına rağmen koltuklarından kıpırdamayanlara operasyon sürüyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “metal yorgunluk” adını vererek teşkilatlarda dava bilincinden uzaklaşanların görevi bırakması çağrısı ne yazık ki kimse üzerine almadı.

Erdoğan’ın bu çağrısına rağmen koltuklarından kalkmayanlara karşın AK Parti Genel Merkezi kriterlere uymayan teşkilatları feshetmeye başladı.Bunun en bariz örneği istifa etmeyen Derik ilçe yönetimi oldu.Ak Parti Genel Merkezi koordinatör vasıtasıyla ilçe yönetimini fesh etti. Şanlıurfa ve ilçelerinde ise hala Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısına Hilvan İlçe Başkanı Hanif Düzme haricinde hiç bir ilçe ve başkanlar üzerine almadı.
Önümüzdeki süreçte başlayacak olan ilçe kongreleri ile birçok ilçe başkanı ve yönetimi de bu anlamda değişeceği sinyalini de teşkilatlara vermiş oldu.

metal yorgunluk teşkilatlar fesh edilecek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle