Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset AK Parti ile HAS Partiden kaynaşma toplantısı VİDEO

AK Parti ile HAS Partiden kaynaşma toplantısı VİDEO

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, İlçe Başkanları ve Fesh edilen eski HAS Parti İl Başkanı Mehmet Baki Özmen, İlçe Başkanları ile bir araya gelerek kaynaşma toplantısı düzenlediler.

Giriş Tarihi: 9 Ekim 2012 Salı 17:22
AK Parti ile HAS Partiden kaynaşma toplantısı VİDEO

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez ile Teşkilat Başkanı İsa Kızıldemir, İlçe Başkanları, eski HAS Parti İl Başkanı Mehmet Baki Özmen ile ilçe başkanları Çulcuoğlu restaurantta bir araya geldiler.

 

Aynı ağacın dalları olduklarını vurgulayan AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “Bugün aynı amaca hizmet eden siyasetçiler olarak bir aradayız. Yeni Türkiye’nin imarında hep birlikte çalışıyoruz” dedi.

 

Fesh edilen HAS Partinin eski İl Başkanı Mehmet Baki Özmen ise; “HAS Partinin kendini feshedip AK Parti ile beraber yeni Türkiye’nin inşası için atılmış önemli bir adımdır. Hepimize hayırlı olsun” dedi.

Kaynaşma toplantısı yaklaşık 3 saat sürdü.

 

Bilindiği gibi feshedilen HAS Parti eski Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, 22 Eylül tarihinde Haliç Kongre Merkezi'nde İstanbul İl Danışma Meclisi Toplantısında AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın rozet takmasıyla resmen AK Partiye katılmıştı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com