Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Siyaset AK Parti İl yönetim listesi

AK Parti İl yönetim listesi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ) kongre sonrasında Şanlıurfa İl Başkanlığında görev alanlar belli oldu.

Giriş Tarihi: 4 Haziran 2012 Pazartesi 16:46
AK Parti İl yönetim listesi
İşte tam liste halinde görev alanlar...
 
ASIL YÖNETİM
Başkan Yusuf Eğilmez, Abdurrahman Kırıkçı, Ajda Güneş, Ali Veziroğlu, Ayşe Eroğlu, Bekir Kan, Birdal Ziyanlı, Dilvin Arkan, Emin Demirkol, Erdal Ural, Erkan Sözen, Fatma Erişen, Fevzi Demirkol, Güzide Kahraman, Hacı Yaygın, Halit Taşdönderen, Hamide Sürücü, Hüseyin İnan, Hüseyin Köroğlu, İbrahim Halil İstegün, İbrahim Keleşabdioğlu, İbrahim Toru, İsa Kızıldemir, Mahmut Uğurlu, Mehmet Bakır Görgün, Mehmet Canpolat, Mehmet Fatih Yıldız, Mehmet Karadağ, Mehmet Sait Aydın, Metin Çadırcı, Metin Koyuncu, Mithat Yazar, Mustafa Kaya, Mustafa Tuz, Mustafa Yavuz,  Müslüm Yanmaz, Naif Başak, Nesrin Hayırlı, Neval Yaşar, Nihat Kılıç, Nusret Urmak, Ömer Avcı, Servet Cıncık, Süleyman Elgün, Süleyman Hışmanoğlu, Şahban Kılıç, Tamer Gündoğan, Uryan Arusoğlu, Vehbi Beyaz, Yeter Tuncay.
 
YEDEK YÖNETİM
Mehmet Fatih Kahya, Cemil Çadak, Sedat Dülger,  İsmail Güneş, Mehmet Eriten, Adil Tepe, Mehmet Direkli, Zeki Kurt, Gürkan Billurcu, Ahmet Orak, Hümeyit Bilbay, Mahmut Akar, Bedir Boztepe, S.Murat Kurt, Ahmet Tarhan, Erdal Deniz, Fatma Abak, Abdullah Beyaztaş, Resul Karagöz, Mehmet Avşar, Sinan Şeyhanlıoğlu,  Mehmet Öncel,  Ahmet Ekinci, Ahmet Çetiner, Ekrem Yenici,  Abdulkadir Ataş, Mehmet Emin Baylan, Mustafa Satuk, Bahri Çiçek, Mehmet İftirak,  Mehmet Fitki, Osman Demir, Mehmet Atlas, Mahmut Gerçek,  Mehmet Küçükgergerli,  M.Ali Çiftçi, Salih Şahin,  Hüseyin Elden,  Selçuk Çadırcı, Feridun Eren,  Mustafa Olur,  Serap Elmas,  Mehmet Yetim,  İsmail Çiftçi,  Hüseyin Bayramoğlu,  Murat İfşa, Eyyüp Güler, Mustafa Yıldırım, Emin Irmak,  Faik Çeçan
 
BÜYÜK KONGRE ASIL ÜST KURUL DELEGELERİ
Yusuf Eğilmez, Aysel Göncü, Osman Uludağ, Hasan Arusoğlu, Abdulhakim Ayhan, Mehmet özyavuz, M.Faruk Pınarbaşı, Aslan Ali Bayık, Nihat Çiftçi, Abdülaziz Karayılan, Hikmet Başak, Bekir Demirbilek, ilhan Çelik, Hanif Düzme, Abdulgani Alkış, Celalettin Sayan, Mustafa Yaşar, Muzaffer Kurt, Mahmut Özyavuz, Adil Saraç, Mustafa Yavuz, Yeter Tuncay, Mustafa Zahid.
 
BÜYÜK KONGRE YEDEK ÜST KURUL DELEGELERİ
isa Kızıldemir, Erkan Sözen, Mustafa Yavuz, Mehmet Karadağ, Uryan Arusoğlu, Halit Taşdönderen, Emin Demırkol, Mustafa Tuz, Metin Çadırcı, Nejdet Bayık, Remzi Canbeyli, Ahmet Demirtaş.
 
PARTİ İÇİ DEMOKRASİ VE HAKEM KURULU ASIL ÜYELERİ
Mehmed Kadir Özbey, Mehmet Sıtkı Aloğlu, Salih Demir.
 
PARTİ İÇİ DEM.VE HAKEM KUR.YEDEK ÜYELERİ
Mehmet Kaya, Abdülkadir İhmal
 
İL DİSİPLİN KURULU ASIL ÜYELERİ
Mustafa Güneş, Mahmut Saatçi, Mehmet Yılmayan, Mehmet Şahin, Abdullah Fidan.
 
İL DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYELERİ
İbrahim Halil Güneş, Ahmet Türkmen, Serdar Polat, Azmi Aldemir,
Mustafa Taşçı
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

AK Partili vekillere ByLock uyarısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com