Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset AK Parti il danışma meclisi toplandı

AK Parti il danışma meclisi toplandı

Giriş Tarihi: 30 Mayıs 2010 Pazar 16:20
AK Parti il danışma meclisi toplandı

Her ay olağan toplantılarını gerçekleştiren Ak Parti İl Danışma Meclisi toplantısı bugün Belediye Eski Nikah salonunda çok sayıda partilinin katılımı ile yapıldı.

Yapılan toplantıda Ak Parti Teşkilatının Mayıs ayı çalışmaları ele alındı.

Toplantı divan kurulu, AK Parti İl Başkan yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Veysel Polat başkanlığında, Kadın kolları başkanı Aysel Göncü, Gençlik Kolları Başkanı Abdulkadir Kirli ve Birecik İlçe Başkanı Aziz Karayılan'dan oluştu.

Veysel Polat "Çalışan partili önemlidir. Sadece partiye üye olmak ve seçim zamanında çalışmak çözüm değildir. Parti için her gün çalışmak ve emek verme zorunluluğu var" dedi. 

Gündem maddelerine geçmeden toplantıya katılan Ak Parti Şanlıurfa Eski İl Başkanı Mehmet Ekinci kısa selamlama konuşması yaptı.

Daha sonra kürsüye gelen İl Başkanı Av. Ahmet Düşünür; Siyaset çok konuşmak değildir. Sözün önemlisi "az ve öz" konuşmaktır. Her çalışmamızı kayıt altına alıyoruz. İstatistik olarak çalışmalarımız önümüzde duruyor.

Gidilmeyen yer bizim değildir. Eli sıkılmayan insan dost değildir. Bakın bir anımı anlatayım. Bir ücra köye gitmiştik. Köyde yaşlı bir amca bize AK Partiyi ve başbakanı o kadar güzel anlattı ki; biz susup dinledik.

Çok önemli günler bizi bekliyor. Referandum gündemimizde. Bakın değerli arkadaşlar; 27 Mayıs ihtilalinin ifşaatları medyada çıkıyor. Siyasetçilere ne korkunç işkenceler yapmışlar. Halka nasıl bir yönetim muamelesi reva görmüşler? İnsanın kanını donduruyor. Millet olarak bunların hiç birini hak etmedik. Yine vesayet rejimi olan 12 Eylül anayasasının referandum oylama tarihi 12 Eylül yıl dönümünde olması anlamdı ve manidardır. dedi.

Toplandı durum değerlendirmesinin ardından bazı katılımcıların konuşmalarıyla sona erdi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Ak Partili Gençlerden Vali Tuna’ya Ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com