Reklamı Geç
Advert
Advert

AK Parti il danışma meclisi toplandı

AK Parti il danışma meclisi toplandı
AK Parti il danışma meclisi toplandı

Her ay olağan toplantılarını gerçekleştiren Ak Parti İl Danışma Meclisi toplantısı bugün Belediye Eski Nikah salonunda çok sayıda partilinin katılımı ile yapıldı.

Yapılan toplantıda Ak Parti Teşkilatının Mayıs ayı çalışmaları ele alındı.

Toplantı divan kurulu, AK Parti İl Başkan yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Veysel Polat başkanlığında, Kadın kolları başkanı Aysel Göncü, Gençlik Kolları Başkanı Abdulkadir Kirli ve Birecik İlçe Başkanı Aziz Karayılan'dan oluştu.

Veysel Polat "Çalışan partili önemlidir. Sadece partiye üye olmak ve seçim zamanında çalışmak çözüm değildir. Parti için her gün çalışmak ve emek verme zorunluluğu var" dedi. 

Gündem maddelerine geçmeden toplantıya katılan Ak Parti Şanlıurfa Eski İl Başkanı Mehmet Ekinci kısa selamlama konuşması yaptı.

Daha sonra kürsüye gelen İl Başkanı Av. Ahmet Düşünür; Siyaset çok konuşmak değildir. Sözün önemlisi "az ve öz" konuşmaktır. Her çalışmamızı kayıt altına alıyoruz. İstatistik olarak çalışmalarımız önümüzde duruyor.

Gidilmeyen yer bizim değildir. Eli sıkılmayan insan dost değildir. Bakın bir anımı anlatayım. Bir ücra köye gitmiştik. Köyde yaşlı bir amca bize AK Partiyi ve başbakanı o kadar güzel anlattı ki; biz susup dinledik.

Çok önemli günler bizi bekliyor. Referandum gündemimizde. Bakın değerli arkadaşlar; 27 Mayıs ihtilalinin ifşaatları medyada çıkıyor. Siyasetçilere ne korkunç işkenceler yapmışlar. Halka nasıl bir yönetim muamelesi reva görmüşler? İnsanın kanını donduruyor. Millet olarak bunların hiç birini hak etmedik. Yine vesayet rejimi olan 12 Eylül anayasasının referandum oylama tarihi 12 Eylül yıl dönümünde olması anlamdı ve manidardır. dedi.

Toplandı durum değerlendirmesinin ardından bazı katılımcıların konuşmalarıyla sona erdi.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Otopark Sorununa Kalıcı Çözüm
Otopark Sorununa Kalıcı Çözüm
Urfa'da 23 Nisan'ı ranta çevirdiler iddiası
Urfa'da 23 Nisan'ı ranta çevirdiler iddiası