Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset AK Parti İl Başkanlığından Kaplan ve Başak’a taziye ziyareti

AK Parti İl Başkanlığından Kaplan ve Başak’a taziye ziyareti

Şanlıurfa AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez ve Yönetim mutat taziye ziyaretlerine Şanlıurfa’nın yanı sıra köy taziye ziyaretlerine devam ediyorlar.

Giriş Tarihi: 16 Aralık 2011 Cuma 17:28
AK Parti İl Başkanlığından Kaplan ve Başak’a taziye ziyareti
AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, İl Başkan Yardımcıları Erkan Sözen, Mehmet Karadağ, Mehmet Büyükfırat, Metin Çadırcı, İl Yönetiminden Zeki Kurt, Suruç İlçe Başkanı Bekir Demirbilek ve yönetiminden oluşan AK Parti heyeti Suruç’un Ziyaret köyünde Eski Milletvekili Mahmut Kaplan’ın ve Suruç Merkezde Eski Milletvekili Ramazan Başak’ın taziyesine giderek “başsağlığı” dilediler.

 

Buradan Şanlıurfa’ya geçen heyet bir çok taziye evine geçerek acılı ailelerin acılarını paylaştılar.

 

AK Parti İl yönetiminden Mehmet Karadağ başkanlığında oluşturdukları heyetle haftanın iki günü taziye ziyaretlerini gerçekleştirdiklerini belirten İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “AK Parti olarak Eski Milletvekillerimiz Mahmut Kaplan ve Ramazan Başak’a baş sağlığı ziyaretinde bulunduk. Öte yandan taziye ziyaretlerimiz çerçevesinde Şanlıurfa’daki taziyelere de gittik. Halkın acısını da mutluluğunu paylaşıyoruz” dedi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

MEB Referandumda görev alacaklara eğitim verecek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com