Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset AK Parti İl Başkanlığından İftar

AK Parti İl Başkanlığından İftar

AK parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, Kadın ve Gençlik kolları üyeleriyle iftar programında bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 11 Temmuz 2014 Cuma 11:44
AK Parti İl Başkanlığından İftar

AK Parti İl Başkanlığı tarafından Şanlıurfa Samsat Han Konukevinde verilen iftar yemeğine AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Cemil Çadak, İl Kadın Kolları Başkanı Aysel Göncü, İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Osman Uludağ, kadın ve gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Parti teşkilatları olarak cumhurbaşkanlığı seçimleri çalışmalarını hızlandıran AK Parti İl Teşkilatı yoğun seçim çalışmaları sonrasında iftar programıyla bir araya gelerek günün yorgunluğunu attılar.
Ramazan ve sıcakların seçim çalışmalarını etkilemediğini söyleyen İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “Başbakanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Şanlıurfa programı öncesinde tüm arkadaşlarımızla gece gündüz çalışıyoruz. Bu sıcak Ramazan Ayında bu programı en iyi şekilde yaparak insanlarımıza güzel bir ortam hazırlamaya çalışıyoruz. Kadın Kollarımız ve Gençlik Kollarımız da gece gündüz bu organizasyonun en iyi şekilde geçmesi için ellerinden geleni yapıyorlar. Bu gün yoğun bir çalışma sonunda iftarda bir araya geldik” dedi.

TEŞKİLATLAR KOORDİNELİ ÇALIŞIYOR
İl Başkanlığının bu davetinin kendilerini memnun ettiğini söyleyen İl Kadın Kolları Başkanı Aysel Göncü; “bizler teşkilat olarak koordineli bir şekilde çalışmalarımızı en ince ayrıntısıyla yapıyoruz. Cumhurbaşkanı Adayımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Mitinginin en iyi şekilde geçmesi için çalışıyoruz. Yorgun bir günün sonunda verilen bu davet için İl Başkanımıza teşekkür ederim” dedi.
İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Osman Uludağ da verilen yemek için İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez’e ve katılım sağlayan Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com