Advert
Advert
Advert

AK Parti İl Başkanlığından İftar

AK parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, Kadın ve Gençlik kolları üyeleriyle iftar programında bir araya geldi.

AK Parti İl Başkanlığından İftar
AK Parti İl Başkanlığından İftar

AK Parti İl Başkanlığı tarafından Şanlıurfa Samsat Han Konukevinde verilen iftar yemeğine AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Cemil Çadak, İl Kadın Kolları Başkanı Aysel Göncü, İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Osman Uludağ, kadın ve gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Parti teşkilatları olarak cumhurbaşkanlığı seçimleri çalışmalarını hızlandıran AK Parti İl Teşkilatı yoğun seçim çalışmaları sonrasında iftar programıyla bir araya gelerek günün yorgunluğunu attılar.
Ramazan ve sıcakların seçim çalışmalarını etkilemediğini söyleyen İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “Başbakanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Şanlıurfa programı öncesinde tüm arkadaşlarımızla gece gündüz çalışıyoruz. Bu sıcak Ramazan Ayında bu programı en iyi şekilde yaparak insanlarımıza güzel bir ortam hazırlamaya çalışıyoruz. Kadın Kollarımız ve Gençlik Kollarımız da gece gündüz bu organizasyonun en iyi şekilde geçmesi için ellerinden geleni yapıyorlar. Bu gün yoğun bir çalışma sonunda iftarda bir araya geldik” dedi.

TEŞKİLATLAR KOORDİNELİ ÇALIŞIYOR
İl Başkanlığının bu davetinin kendilerini memnun ettiğini söyleyen İl Kadın Kolları Başkanı Aysel Göncü; “bizler teşkilat olarak koordineli bir şekilde çalışmalarımızı en ince ayrıntısıyla yapıyoruz. Cumhurbaşkanı Adayımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Mitinginin en iyi şekilde geçmesi için çalışıyoruz. Yorgun bir günün sonunda verilen bu davet için İl Başkanımıza teşekkür ederim” dedi.
İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Osman Uludağ da verilen yemek için İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez’e ve katılım sağlayan Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır