Advert
Advert
Advert

AK Parti İl Başkanı Stadı inceledi

3 Haziran’da yapılacak olan AK Parti 4. Olağan İl Kongresi için AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez ile Yönetimi kongrenin yapılacağı GAP Arena stadyumu incelediler.

AK Parti İl Başkanı Stadı inceledi
AK Parti İl Başkanı Stadı inceledi
3 Haziran’da yapılacak olan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile gerçekleşecek olan AK Parti İl Kongresi için AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez ile Yönetimi kongrenin yapılacağı GAP Arena stadını inceleyerek strateji belirlediler.

 

STK ZİYARETLERİ

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez ve İl Yönetimi Meslek Odalarını ziyaret ederek İl Kongresine davet ettiler. Odalar Birliği Başkanı Ahmet Akbıyık, Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun, ayrıca Muhasebeciler Odasını, Fırıncılar Odasını, Kuyumcular ve Terziciler odalarını ziyaret ettiler. Oda Başkanlarına kongre davetiyelerini bizzat İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez verdi.STK’ların önemine dikkat çeken İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “AK Parti olarak STK’lara hep önem verdik. 3 Haziran’da kongremiz var. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın görevlendirmesiyle başlattığımız çalışmalarımız bütün hızıyla devam ediyor. Bugün Odalarımızı ziyaret ederek kongreye davet ettik. Ayrıca kongremiz GAP Arena Stadyumunda olacak. Stadyumu inceleyerek yapılması gerekenleri belirledik. Şanlıurfamıza yakışır bir kongreyi birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştireceğiz” dedi. Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Taşeron'nun kadroya geçmesi nasıl olacak? işte son hali
Taşeron'nun kadroya geçmesi nasıl olacak? işte son hali
DAEŞ’in giremediği tek ilçe
DAEŞ’in giremediği tek ilçe