Advert
Advert
Advert

AK Parti İl Başkanı Beyazgül Rabia meydanında yuhalandı

Şanlıurfa Ak Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e Rabia meydanında düzenlenen Demokrasi ve Millî Birlik Günü Anma Töreni’nde konuştuğu sırada bir grup tarafından yuhalandı.

AK Parti İl Başkanı Beyazgül Rabia meydanında yuhalandı
AK Parti İl Başkanı Beyazgül Rabia meydanında yuhalandı admin

Son günlerde Şanlıurfa siyasetinde yuhalanma furyası başladı.  Erdoğan'ın tarihi 16 Nisan Referandumu’nda rekor kıran Harran’ı ziyareti sırasında protesto edilen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in yuhalanması yankıları devam ederken bu kez dün Akşam 15 Temmuz anma Etkinliklerinin Yapıldığı Rabia Meydanında, Şanlıurfa Ak Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül yuhalandı

Başkan Beyazgül, konuşma yaptığı esnada, bir grup kendisini yuhaladı. konuşmasını kesen Beyazgül, protestoculara sert tepki gösterdi. "kesin sesinizi siz kesmezseniz ben keserim" diye çıkışınca alanda bulunan güvenlik güçleri protesto eden gruba müdahale etti.

SOSYAL MEDYA'DA BEYAZGÜL'E DESTEK!

Protestolar sonrası Urfalılar Başkan Beyazgül'e sosyal medya üzerinden destek verdi.

Hemofili Dernek Başkanı Ali Yıldırım: "Ak Partinin içindeki çapulcu...kaleşler Başaramayacaksınız. Bu yuhlatanlar Alçaktır. sizi yitirtmeyeceyiz, sonuna kadar yanındayız Başkan beyazgül" diye paylaşımda bulunurken, geçnlik kollarından  Mehmet Ali TAPŞIK: "3-5 Kendini bilmezi örgütleyip, Sn. Başkanımız @abeyazgul2 karşı yapılan provakasyonu kınıyoruz. Herzaman arkandayız Büyük başkan" dedi.

Şanlıurfalı Akademisyen Siyaset Bilimci Kenan Karataş ise yaptığı açıklamada:  "AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Beyazgül Urfa siyasetinin bugüne kadar görmüş olduğu dürüst karakterlerden biri olarak, bütün siyasi fikirlerin gönlünde taht kurmuştur. Bu sebeple, Urfa'da tepki gösterilmesi (Yuhalanması) gereken son isim bile olamaz.  Hep derim! Urfa etik ve dürüst siyaseti asla barındırmaz. Ve Beyazgül, dik duruşundan ve dürüstlüğünden dolayı hedef haline gelmiştir." dedi.

www.balikligol.com

Erdoğan'ın tarihi 16 Nisan Referandumu’nda rekor kıran Harran’ı ziyareti sırasında protesto edilen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in beyazgül yuhalandı rabia meydanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Geri     2017-07-21 Grazi for maknig it nice and EZ.
Geri     2017-07-21 Grazi for maknig it nice and EZ.
Geri     2017-07-21 Grazi for maknig it nice and EZ.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı