Advert
Advert
Advert

AK Parti Hilvan'da iftar etti -VİDEO-

AK Parti Hilvan'da iftar etti -VİDEO-
AK Parti Hilvan'da iftar etti -VİDEO-

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili M. Kasım Gülpınar, İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık ev sahipliğinde iftarda buluştular.

 

Bir firmanın Hilvan Belediyesi ile işbirliğinde belediyeye ait 100. Yıl meydanında bulunan Atatürk Parkında verilen iftarda Milletvekili M. Kasım Gülpınar, İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, İl Başkan yardımcılar Metin Çadırcı, İsa Kızıldemir, İl Yönetiminden Cemil Çadak, Zeki Kurt, Erdal Deniz, Belediye ve İl Genel Meclis üyeleri yanı sıra Hilvanlılardan oluşan yaklaşık 500 kişi iftar etti.

 

Hilvan belediye başkanı Aslan Ali Bayık, iftara katılan Hilvanlılara teşekkür ederek; “Bugün Sayın Milletvekilimiz Kasım Gülpınar, İl Başkanımız Yusuf Eğilemez ve teşkilat kademelerinden katılan arkadaşlarımızla bu manevi iftarı birlikte açtık” dedi.

İftarla ilgili bilgi veren Hilvan belediye başkanı Aslan Ali Bayık  “Bu yıl üçüncü yılımız. İftar yemeğini geleneksel hale getirdik. Başta Bayram Albayrak ile Hilvanlı işadamı ve hayırseverler kanalıyla her ramazan ayında iftar yemeğini veriyoruz. İftar yemeğini başta belediye meclis üyelerimiz, belediyedeki müdür ve şef arkadaşlarla beraber her akşam burada ev sahipliği yapıyoruz. Bu iftar yemeğinde özellikle her kesimden vatandaşlarımızla bir araya gelip iftarımızı açıyoruz. Ramazanı Şerifin başta Hilvan olmak üzere tüm Türkiye’ye ve İslam âlemine hayırlı olmasını diliyorum”  dedi.

 

İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “Böyle bir iftarda bir araya gelmemize vesile olan Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Hilvanlılarla birlikte iftar ettik. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili M. Kasım Gülpınar ise; “Bu kutsal gecede bizlerin bir araya gelmesine vesile olan Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Bu davete icabet eden İl Başkanımız, yönetim kurundaki arkadaşlarımız ve Hilvanlılara ayrıca teşekkür ediyorum. Allah bizlere hep böyle güzel geceler nasip etsin. Memleketin birliği ve ağız tadını bozmayacak ve bir arada olmayı nasip etsin. Şimdiden tüm hemşehrilerimin bayramını tebrik ederim” dedi. 

 

Hilvan belediye başkanı Aslan Ali Bayık’ın her akşam katıldığı iftar yemeğine belediye meclis üyeleri ile belediye personeli nöbetleşe olarak organizede görev alıyor.

www.balikligol.com

 

VİDEO

 


Kasım Gülpınar İftar Yemeğinde Hilvanlılarla... balikligol_com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
FETÖ Futbol sahalarına dadandı! Silivri Urfaspor Maçında bakın ne yaptılar
FETÖ Futbol sahalarına dadandı! Silivri Urfaspor Maçında bakın ne yaptılar
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı