Advert
Advert
Advert

AK Parti heyeti, köy muhtarları ile bir araya geldi

AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanlığı’nca Merkeze bağlı Bakırtaş Köyü’nde bölge köylerin muhtarlarının katılımı ile düzenlenen istişare toplantısına Milletvekilleri, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve Eyyübiye İlçe Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

AK Parti heyeti, köy muhtarları ile bir araya geldi
AK Parti heyeti, köy muhtarları ile bir araya geldi
Bakırtaş köyü taziye evinde Köy Muhtarı Hasan Demir’in ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya AK Parti Milletvekilleri Seydi Eyyüpoğlu, Mahmut Kaçar, Halil Özcan, İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, Eyyübiye İlçe Başkanı Süleyman Elgün, İl ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile yaklaşık 80 köyün muhtarları katıldı.

Toplantıyı istişare ve tanışma amacıyla düzenlediklerini belirten Eyyübiye İlçe Başkanı Süleyman Elgün; “Geçen hafta ilçe binamızda 36 muhtarımızın katılımı ile ilkini düzenlediğimiz istişare toplantısının ikincisini Bakırtaş kötünde düzenledik. Bize ev sahipliği yapan köy muhtarımız Hasan Demir’e ve davetimizi kırmayarak toplantıya katılan muhtarlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.


Şanlıurfa’nın büyükşehir olmasıyla birlikte köylerin büyükşehir belediyesine bağlandığını belirten İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “Bütün köylerin Büyükşehir Belediyesine bağlanması ile birlikte hizmette daha iyi şekilde faydalanılacaktır. Seçimle gelen Başkan köylere ayrılacak kaynaklarla tüm köylere hizmet götürecektir. Eyyübiye ilçemizin yeni kurulmasıyla beraber iyi bir teşkilatlanma ile bu tür toplantılar düzenleyerek bölgenin sorunlarını tahlil etmeye başladı” diyerek toplantıya katılan muhtarlara teşekkür etti.


Genel siyasette devrim yapıldığını belirterek konuşmasına başlayan Milletvekili Mahmut Kaçar; “11 yıldan bu yana tek gayesi halkına hizmet olan hükümetimiz ülkemizin istikrarı konusunda elinden gelen gayreti sarf ediyor. Komşularımız kan ağlarken bizim hükümetimizin istikrarı sayesinde halkımızın refah ve huzuru her geçen gün yükseliyor. Burada gerçekleştirilen toplantı oldukça faydalı bir toplantı.Köy muhtarlarımızın sorunlarını yerinde dinledik. Eyyübiye İlçe Başkanımız Elgün ve yönetimini kutluyorum’ diye konuştu.


Her geçen gün oy potansiyelini yükselten AK Partinin halkın partisi olduğunu belirten Milletvekili Halil Özcan, ‘Önümüzde yerel seçimler var. Bizler milletvekili olarak o aday olsun bu aday olsun diye bir propoganda yapmayacağız.Halkımıza hizmet edecek kim olursa olsun ona destek vermemiz gerekir’ şeklinde konuştu.


AK Parti hükümetinden önce bölgeye ciddi bir yatırım yapılmadığını hatırlatan Milletvekili Seydi Eyüpoğlu ise ‘Eskiden köy yollarının ne hallerde olduğunu biliyorsunuz. Günümüzle kıyas edildiğinde AK Partinin neler yaptığı ise gözler önünde. Büyükşehir yasası ile bu durum daha da iyileşecek’ dedi.


Toplantıya katılan muhtarlar ise duydukları memnuniyeti dile getirerek Eyyübiye İlçe Başkanı Süleyman Elgün ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ettiler.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir