Advert
Advert
Advert

AK Parti hem bayramlaştı hem adaylarını tanıttı

Şanlıurfa İlçe Belediyeler ve AK Parti İl Teşkilatı tarafından organize edilen Bayramlaşma programında AK Parti Milletvekilleri tanıtıldı.

AK Parti hem bayramlaştı hem adaylarını tanıttı
AK Parti hem bayramlaştı hem adaylarını tanıttıÖğretmen Evinin yanında ki Hacı Bekir Sofrasında gerçekleştirilen Bayramlaşma programına Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'nin yanı sıra AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı Faruk Çelik ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri adayları katıldı.

Güzel bir bayram günü Şanlıurfalı hemşerilerimizle kucaklaşmak için burada olduklarını söyleyen Başkan Nihat Çiftçi, " AK Partimiz toplumun tüm renklerini bir araya getirerek yen bir yola eski inançla, enerji ve dinamizmim le yeniden yola çıkmıştır. Bütün vekil adaylarımızla Şanlıurfa'nın tüm topraklarına ayak basarak 1 kasıma birlik ve beraberlikle gireceğiz. 1 Kasım sadece Nihat Çiftçi'nin,  vekillerimizin olayı değil Türkiye'nin gelişmesi ve halkımızın tam anlamıyla kendini yönetmesinin olduğu bir gündür. Herkesin sorunlarını dinleyerek çözüm bulacağız, bu anlamlı günde hep bizi yalnız bırakmadığınız için hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

 Bayramlaşma programının ardından  AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. 
Bayramlaşam ve tanıtım toplantısına binlerce AK Partili seçmen katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!