Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset AK Parti Harran Danışma Meclisi Gerçekleşti

AK Parti Harran Danışma Meclisi Gerçekleşti

AK Parti Harran İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen İlçe Danışma Meclisi toplantısı Harran Belediyesi Toplantı Salonunda gerçekleşti.

Giriş Tarihi: 23 Mart 2013 Cumartesi 22:02
AK Parti Harran Danışma Meclisi Gerçekleşti

Toplantıya, Milletvekili Dr. Halil Özcan, Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, İl Başkan Yardımcısı İsa Kızıldemir, İl Yönetiminden Metin Çadırcı, Hüseyin Köroğlu, Mehmet Eriten, Tamer Gündoğan, Naif Başak, Harran İlçe Teşkilatı, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri ve teşkilat üyeleri katıldı.

 

Harran İlçe Yönetimi olarak çalışmalarını sürdürdüğünü belirten İlçe Başkanı Mahmut Özyavuz; “AK Parti olarak hedeflenen seçmen oyunun yüzde 25’ini üye yapma çalışmalarında biz Harran olarak hedeflenen rakamı geçtik. İlçemize en iyi şekilde parti olarak hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Daha sonra kürsüye gelen Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz ise Belediye olarak Harran’da yapılan çalışmaları anlattı. Özyavuz; “Harran kalemiz onarılıyor. Harran merkezde çalışmalarımız sürüyor. Köylerimizin yüzde 85’inin yolu, yüzde 90’nın ise içme suyu sorunu çözüldü. Kısa sürede tamamının sorunu çözülecek” dedi.

 

Teşkilatçılığın önemine değinen İl Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı İsa Kızıldemir; “Teşkilatını oluşturamayan partiler seçime bile giremiyor. Teşkilat üyeleri arasında görev dağılımı yapılmalıdır. Başarının sırrı adamına göre iş değil, işe göre adam tayin etmektir. Planlama yapılarak çalışmalar yapılmalıdır. İyi planlama yapan yönetici başarıya ulaşır. Biz AK Parti olarak hizmet gayesi ile görev yapıyoruz. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

 

Türkiye’nin son on yıldaki değişimine değinen Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Dr. Halil Özcan; “ Türkiye, AK Parti hükümeti ile büyük değişimlere gerçekleştiriyor. Bunu hazmedemeyen odaklar var. Neticesinde hem Genel Merkezimize hem de Adalet Bakanlığına saldırılar oldu. Böylesine hassas bir dönem yaşıyoruz. Ancak doğru bildiğimiz yoldan asla durmadan yürüyeceğiz. Kürdüyle, Arabıyla, Lazıyla, Türküyle hep kardeşçe Çanakkale ruhu ile birlikte yürüyoruz” diyerek barış ve Kardeşlik projesinin gerçekleştiğini belirtti. Özcan, Harran’da kanalizasyonu biten köylerinde kilit taşı çalışmaları ve diğer hizmetlerin süratle yapılacağını sözlerine ekledi.

 

Toplantı daha sonra basına kapalı olarak yaklaşık iki saat sürdü.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Ak Partili Gençlerden Vali Tuna’ya Ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com