Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem AK Parti Halfeti’de miting düzenledi-VİDEO

AK Parti Halfeti’de miting düzenledi-VİDEO

Giriş Tarihi: 24 Mart 2014 Pazartesi 22:48
AK Parti Halfeti’de miting düzenledi-VİDEOAK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Zeynep Karahan Uslu ve AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç, AK Parti Halfeti Belediye Başkan Adayı Mehmet Erdoğan’ın düzenlediği İlçe mitinginde binlerce kişiye hitap ettiler.
Coşkulu kalabalığın destek tezahüratları eşliğinde AK Partinin seçim müziğine tempo tutarak eşlik eden Celalettin Güvenç, yaşlı bir kadınla sahnede AK Parti bayraklarıyla halay çekti.
Güzel görüntülerin ardından meydanda toplanan kalabalığa seslenen Celalettin Güvenç, Türkiye’nin çeşitli şehirlerindeki milyonlarca insanın meydanlarda toplanması Türkiye’de oynanan oyunların farkında olduğunu göstergesi olduğunu ifade ederek, “Hizmet edene sahip çıkıyor. Şüphe yok ki 30 Martta hizmet edene bu millet devam diyecek. 30 Martta kem gözlere, kalbi düşmanlıkla dolu olanlara hayır diyecek. Bu millete sevdalı olan Başbakanına ve onun kadrolarına devam diyecek. Siz devam dedikten sonra ülkemiz rahatlayacak. Bizlerde Şanlıurfa’da ve Halfeti’de yeni bir belediyecilik anlayışını getireceğiz. Bu şehri topyekûn kalkındıracağız. Bakın sizlere açık söylüyorum dedim ki ben burada; ‘Ege’nin Bodrum’u varsa; Bizimde Halfeti’miz var” dedi.
Toplumlar Şüphesiz Liderlerle Büyür
“Şanlıurfa’yı büyüttük” diyen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Zeynep Karahan Uslu ise, “Sanmayın ki biz bunu sadece bir parti olarak büyüttük. Biz bunu Halfeti’yle büyüttük, burada olan ve olmayan ama bu davaya gönül veren bütün kardeşlerimizle büyüttük. Toplumlar şüphesiz liderlerle büyür ve elbette biz Halfeti’yle büyürken ve önümüzde yürüyen dünyanın bütün mazlumlarının, gönlüyle ve dimdik duruşuyla asla eğilmeyeceğini ve bu milletin de eğilmeyeceğini bütün dünyaya haykıran Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ile büyüdük” dedi.
Adım Adım Hizmet İçin Dolaşıyoruz
AK Parti Halfeti Belediye Başkan Adayı Mehmet Erdoğan ise, “Muhalefet içi boş ideolojik sözler söyler. Biz ona hiç bakmıyoruz. Biz halkımızın hizmetkârı olmak için bu yola çıktık. Sizlerle beraberiz. Bütün köylerimizi ve mahallelerimizi adım adım hizmet için dolaşıyoruz” dedi.
Öte yandan Halfeti Mitinginde AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı
Celalettin Güvenç’e ve Halfeti Belediye Başkan Adayı Mehmet Erdoğan’a sahne arkasında destek veren Bakan Çelik, halkın coşkusundan ve katılımından dolayı memnuniyetini dile getirdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Eyyübiye Yenice'de yolu trafiğe kapattılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com