Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset AK Parti Güneydoğu Engeliler Derneğinde

AK Parti Güneydoğu Engeliler Derneğinde

Giriş Tarihi: 28 Temmuz 2010 Çarşamba 14:39
AK Parti Güneydoğu Engeliler Derneğinde

başkan yardımcısı Erkan Sözen, il yönetim kurulu üyesi Ömer Faruk Gürkan ile il yönetim kurulu üyesi İsa Kızıldemir, AK Parti belediye meclis üyesi Ahmet Çiftçi' den oluşan bir heyet Güneydoğu Engeliler Eğitim Sağlık Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret ettiler.

       AK Parti heyetini Engeliler Dernek başkanı Halil Bağış karşıladı.  AK Parti heyetinin kendilerini ziyaret etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kendisi engelli olmamasına rağmen derneği kurmasındaki amacının biricik kızının engelli olmasından kaynaklandığını ifade ettiler.  03.05.2010 tarihide dernek faaliyetlerine başladıklarını, şu anda kayıtlı üye sayılarının 120 civarında olduğunu, daha çok eğitim ve sağlık alanında faaliyet gösterdiklerini, cumhuriyet ilköğretim okulunda eğitim adına bir sınıf açtıklarını ifade etti.

Şanlıurfa'da 12' ye yakın Engeliler derneğinin olduğunu ve bu dernekleri tek tek ziyaret etiğini ifade eden dernek başkanı Halil Bağış amacımız bu derneklerin bir araya gelip federasyon şeklinde bir hizmet çatısı altında birleşmek olduğunu söyledi. Milli Eğitim Müdürlüğünün Engellileri eğitime teşvik amaçlı desteğe ihtiyaç olduğunu ifade etti.

      AK Parti heyeti adına il başkan yardımcısı Erkan Sözen' de gerekli çalışmaların takipçisi olacaklarını ve ilgili mercilerle temasa geçeceklerini söyledi.

Derneklerden sorumlu il yönetim kurulu üyesi Mustafa Yavuz' da Dernek Başkanı Halil Bağış'a göstermiş olduğu misafirperverliğinden ve yapmış olduğu bu hizmetinden dolayı kendilerini tebrik ettiklerini, çalışmalarının örnek bir davranış sergilediğini vurguladı.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Osman Baydemir HDP’nin yeni parti sözcüsü oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com