Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset AK Parti Eyyubiye teşkilatının çalışmaları anlatıldı

AK Parti Eyyubiye teşkilatının çalışmaları anlatıldı

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Eyyubiye teşkilatının Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleriyle biraraya gelerek yapılan ve yapılması gereken çalışmalar konusunda fikir alışverişinde bulundular.

Giriş Tarihi: 31 Ocak 2014 Cuma 11:47
AK Parti Eyyubiye teşkilatının çalışmaları anlatıldı


Beraberinde AK Parti İl Başkan Yardımcısı Erkan Sözen ve Yönetim Kurulu üyeleri Abdurrahman Kırıkçı ve Hümeyit Bilbay ile Eyyubiye teşkilatını ziyaret eden AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, İlçe Başkanı Süleyman Elgün ve Yönetim kurulu üyeleriyle bir toplantı düzenleyerek yapılan ve yapılacak çalışmalar konusunda fikir alışverişinde bulundu.
Eyyubiye teşkilatının çalışmaları anlatıldı
İlçe Teşkilatının çalışmaları hakkında bilgiler veren İlçe Başkanı Süleyman Elgün, il genelinde çalışmalar yürüttüklerini, kendi bölgelerindeki bağlı köylere bile ulaşarak temsilciler bulup görevlendirildiklerini ve yapmaları gerekenler konusunda bilgilendirildiğini anlattı.
Şu an için kendilerini tanıtma ve çevreyi tanıma çalışmalarının yanısıra Büyükşehir Belediye Başkan adayımız ile ilgili de çalışmalar yürüttüklerini belirten Elgün, ilçe Belediye Başkan adaylarının belirlenmesiyle birlikte çalışmalarına daha fazla hız vereceklerini ve hem Büyükşehir adayı ve hemde ilçe Belediye başkan adayı için de aralıksız çalışmalarını sürdüreceğini söyledi.
Ayrım yapmadan en iyi şekilde hizmet etmeyi sürdüreceğiz
Kendisinin de zaman zaman kendileriyle birlikte Şanlıurfa’nın en ücra köşedeki köylerine bile ulaşmaya çalıştıklarını belirten AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, “Bilindiği gibi SKM tarafından vatandaşlarımızın talepleri, davetleri sonucu hazırlanan programlarımız oldukça yoğun geçmekte, bizlerde erinmeden en ücra köşeye bile giderek vatandaşlarımıza ulaşmaya gayret ediyoruz. Zaten Allah için insanlarımıza ayrım yapmadan en iyi şekilde hizmet edebilmek, köylerimizin çamurdan, susuzluktan kurtulmaları, huzurlu bir yaşam sürmeleri, artık köy-şehir ayrımının bile ortadan kalkması için büyük çaba sarfedeceğiz. Zaten büyükşehir yasası ile köylerimiz mahalle statüsüne geçti. Dolayısıyla oralarda yaşayanlar da bizim insanlarımız ve onlara da en iyi şekilde şehirli-köylü ayrımı yapmadan hizmet edeceğiz. Başbakanımızın dediği gibi millete efendi değil hizmetkar olacağız” dedi.
Güvenç, 2,5 yılı aşkın süredir Vali olarak Şanlıurfa’nın en ücra köşelerine bile ulaşmaya çalıştıklarını, Valilik İl Özel İdaresinin kıt imkanlarıyla köy yollarını yaptırırken, köy içi yollarını da parke taşlarıyla döşemeye çalıştıklarını, kısaca insana yatırım yapıp onlara huzurlu bir yaşam sürdürmeye çalıştıklarını belirtti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Aslan Ali Bayık, "Başarı İçin Çok Çalışmak Gerek"

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com