Advert
Advert
Advert

AK Parti Danışma Meclisi Gerçekleşti VİDEO

AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen İl Danışma Meclisi toplantısı SGK Binası Konferans Salonunda yapıldı.

AK Parti Danışma Meclisi Gerçekleşti VİDEO
AK Parti Danışma Meclisi Gerçekleşti VİDEO

Danışma meclisi toplantısına Şanlıurfa Milletvekilleri Dr. Halil Özcan, Şanlıurfa Koordinatörü Ahmet İnal, İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, Şanlıurfa Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Yücetepe, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, İlçe Başkanlar ve teşkilat üyeleri katıldı.

 

Toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “İl Başkanları Toplantısına katıldık. Genel konularla ilgili olarak Genel Başkanımız ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan İl Başkanları Toplantısında değerlendirmelerde bulundu. İlimizin de içinde bulunduğu 14 ilde yerel seçimler için 9-10 Kasım tarihlerinde temayül yoklaması yapılacaktır. Temayül yoklamasının yapılması ile ilgili olarak ilçe başkanlarımızla toplantılar yapacağız. Eyyübiye, Haliliye ve Karaköprü merkez ilçelerimize bu ay içerisinde Kadın Kolları Başkanları atandı. Hayırlı olsun” dedi.

Suriye’de Müslümanların kan ve gözyaşılı bir bayram daha geçirdiklerini, üzücü bayramın son bayram olması dileklerini dile getirerek konuşmaya başlayan Milletvekili Dr. Halil Özcan; “Komşumuz Irakla önemli işbirliği yapıyoruz. Komşularımızla sıfır problem prensibi ile çalışıyoruz. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile daha müreffeh bir Türkiye için çalışıyoruz. BM toplantısında Birleşmiş Milletleri eleştiren tek lider Recep Tayyip Erdoğan’dır. Bu davranışı ile Ortadoğu bölgesinde büyük bir takdir topladı. Demokratikleşme paketinin ilk ve son olmayacağını ifade eden Başbakan Erdoğan, öyle çalışıyor ki, iktidara gelince bir çok şeyi değiştirdi. Demokratikleşme paketi ile özgürlükler daha da genişliyor. Ancak demokratikleşmeyi istemeyen lobilere, eski durumdan nemalananlara, halk olarak, teşkilat olarak Türkiye olarak müsaade etmeyeceğiz. 10 yıl öncesi ile bugün kıyaslanamayacak şekilde değişimler oldu” dedi.

Toplantı daha sonra basına kapalı olarak yaklaşık 2 saat sürdü.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle