Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset AK Parti Birecik danışma meclisi toplantısı yapıldı

AK Parti Birecik danışma meclisi toplantısı yapıldı

Saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan toplantıya, divan başkanlığına Birecik Belediye Başkan Faruk Pınarbaşı, Şükriye İnan, Cemil Çadak, Beşir Akman ve Ömer Demir divana seçildi.

Giriş Tarihi: 23 Ekim 2012 Salı 13:31
AK Parti Birecik danışma meclisi toplantısı yapıldı

Toplantı açılış konuşmasını yapan AK Parti Birecik ilçe başkanı Aziz Karayılan; “Çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. AK Parti üye sayımız daha önceki yıllar 2017 iken yaptığımız çalışmalarla üye sayımızın 8506 oldu. Parti çalışmalarımız çerçevesinde Ayrıca Taziye, eğitim, kanaat önderleri yatırım takip, sendika, muhtar ziyaret, sandık yönetim komisyonu kurduk” dedi.

 

AK Parti Şanlıurfa İl Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı İsa Kızıldemir ise yapılan bu toplantının istişare toplantısı olduğunu ve her türlü sorunların burada konuşulacağını, üye çalışmalarına ağırlık verilmesi gerektiğinin önemini  vurgulayarak yönetimin çalışmalarınında toplantılara ağırlık verilmesini belirtti..

 

AK Parti Birecik Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı konuşmasında, toplantılara severek isteyerek gelinmesini, yapacağımız  çalışmalarda  her zaman  başarılı olacağımıza inanarak çalışmalıyız.

Danışma meclisi toplantısına AK Parti Birecik Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı, Mezra Belde Belediye Başkanı Yusuf Güneş, Ayran Belde Belediye Başkanı Selahattin Alpay, AK Parti Şanlıurfa İl Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı İsa Kızıldemir, İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Birecik Koordinatörü Cemil Çadak ve Birecik teşkilatı hazır bulundu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

MEB Referandumda görev alacaklara eğitim verecek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com