Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim AK Parti bina sorumlularıyla son toplantıyı yaptı

AK Parti bina sorumlularıyla son toplantıyı yaptı

Giriş Tarihi: 12 Eylül 2010 Pazar 10:34
AK Parti bina sorumlularıyla son toplantıyı yaptı

AK Parti Pazar günü Anayasa değişikliği için yapılacak olan referandumda görevlendirdiği bina sorumlularıyla eğitim toplantısının sonuncusu akşam yaptı.

Oy kullanmanın ve oy kullanan vatandaşın oylarının geçerli sayılması için yapılması gerekenler konusunda Seçim Koordinasyon Merkezi başkanı ve AK Parti İl Başkan Yardımcısı Av. Yusuf Eğilmez ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit başkanlığında bina sorumluları bilgilendirildi.

Şanlıurfa AK Parti İl binası toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya Şanlıurfa merkez be Merkeze bağlı köy okulları bina sorumluları katıldılar.

Toplantıdan sonra seçmenlere bir uyarıda bulunan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit Oy pusulasını mahalle muhtarlıklarından alamayan seçmenlerin nerde ve hangi sandıkta oy kullanacaklarını internetten öğrenebilirler dedi. Zahit; “Herhangi bir sebeple mahalle muhtarlıklarından oy pusulasını alamayan seçmenler internet üzerinden Yüksek Seçim Kurulunun internet sitesi  http://www.ysk.gov.tr/ysk/secmenBilgi.jsp

Adresinden T. C. Numaralarını girerek öğrenebilirler. Okulda hangi sandıkta oy kullanacağım endişesine kapılmamak için internetten yararlanabilirler. Bu yöntemle çok seri bir şekilde vatandaşlık görevi olan oyunu rahatlıkla kullanabilirler” dedi.

http://www.balikligol.com/

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa’da YGS Sınavına Girecek Öğrencilere Destek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com