Advert
Advert
Advert

AK PArti Bayramlaşması 3. gün

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile birlikte ortak bir basın açıklaması yaptı.

AK PArti Bayramlaşması 3. gün
AK PArti Bayramlaşması 3. gün

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi Büyükşehir Belediyesi olarak Şanlıurfalı vatandaşların daha rahat ve huzurlu bir bayram yaşayabilmeleri açısından tüm önlemlerin alındığını ifade etti. İlgili daire başkanlıkları ve personellerinin bayramda görevi başında olacaklarını belirten Başkan Nihat Çiftçi ayrıca Şanlıurfalı vatandaşların toplu taşıma araçlarından da ücretsiz olarak faydalanabileceğini hatırlattı.

 

BAŞKAN ÇİFTÇİ BAYRAMLAR KARDEŞLİĞİMİZİ PEKİŞTİRİR

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi konuşmasının sonunda Kurban Bayramının 3. Günü Öğretmen Evinin yanında ki Hacı Bekir Sofrasında Saat 11:00 de düzenlenecek olan Bayramlaşma programına tüm vatandaşların davetli olduğunu ifade ederek Tüm İslam Aleminin Kurban Bayramını da şimdiden tebrik ettiğini söyledi.

 

Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ise “Huzur kenti olan Şanlıurfa’mız da hep birlikte huzurlu bir bayram geçireceğiz inşallah.AK Parti Genel Merkezimiz tarafından belirlenen Başta Şanlıurfa Milletvekili Adayımız Sayın Faruk Çelik ve Adaylarımızla Kurban Bayramının 3. günü yani cumartesi günü Şanlıurfa da olacaklar. Parti bayramlaşma ve aday tanıtım programımız kapsamında (öğretmenevi yanı) Hacı Bekir de saat 11.00 da  Parti teşkilatlarımız ve halkımız ile bir araya geleceğiz.Bayramlaşma ve Aday tanıtım programının ardından Teşkilatımız ile birlikte Milletvekili adaylarımız ve belediye Başkanlarımızın eşliğinde Haydi Bismillah diyip sahaya inip seçim çalışmalarımıza hızlı bir şekilde başlamış olacağız. Bu kapsamda tüm İslam Aleminin Kurban Bayramını tebrik ederim” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle