Advert
Advert
Advert

AK Parti Bayram coşkusu alana sığmadı VİDEO ve FOTOĞRAFLI

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığınca düzenlenen bayramlaşma törenine Milletvekilleri, teşkilat üyeleri ve halkın yoğun katılımıyla gerçekleşti.

AK Parti Bayram coşkusu alana sığmadı VİDEO ve FOTOĞRAFLI
AK Parti Bayram coşkusu alana sığmadı VİDEO ve FOTOĞRAFLI

Hacı Bekir Sofrasında saat 13 ile 15 arasında gerçekleşen bayramlaşma programına yoğun ilgiden dolayı partililere ve halka teşekkür eden İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “Dip diri bir şekilde Şanlıurfalıların katılımı ile bayram coşkusu yaşıyoruz” dedi.

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Basın mensuplarının bayramını kutlayan AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “Çok anlamlı ve güzel bir bayram geçiriyoruz. Bugün AK Parti İl Başkanlığımızca düzenlenen bayramlaşma programımıza tüm teşkilat üyelerimiz ve halkımız katıldı. Buraya kadar gelen partililerimize ve halka teşekkür ediyorum. Tüm Şanlıurfalıların ve İslam Aleminin bayramını en içten dileklerimle kutlarım” dedi

 

72 BİN SURİYELİ MİSAFİR ETTİK

Suriye’deki kan ve göz yaşının aktığına dikkat çeken Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Abdülkadir Emin Önen; “Şanlıurfa’da Ramazan ve Bayram bir başka yaşanıyor. Bugün teşkilatımızla, Vekillerimizle beraber, İlçelerden ve il teşkilatından gelen arkadaşlarımızla bayramlaşıyoruz. Urfalı hemşehrilerimin bayramlarını mübarek ediyorum. Türkiye’nin ve İslam Aleminin bayramını en içten dileklerimle tebrik ediyorum. Yanı başımızda Suriye’de yaşanan ateşe su serpilsin inşallah. Bugüne kadar Suriye’den 72 bin mülteci Türkiye’ye geldi. Gelenlerden 44 bini hala ülkemizde misafir ediyoruz. Suriyeliler için 150 milyon dolardan fazla para harcadık. Harcamaya devam edeceğiz, çünkü onlar akrabalarımız, dostlarımız. İnşallah temenni ediyorum ki; bu ateş bir an evvel söner. Bu insanlarda huzurlu bir şekilde memleketlerine döner” dedi.

 

COŞKULU BAYRAM YAŞIYORUZ

Şanlıurfa’da mutlu ve huzurlu bir bayram yaşandığına dikkat çeken Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Dr. Abdülkerim Gök; “Bugün coşkulu bir şekilde bayramı kutluyoruz. Bayramın Şanlıurfalılara, Türkiye’ye ve tüm İslam Alemine hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

 

BAYRAM KARDEŞLİKTİR

Bayramın kardeşlik anlamına geldiğini belirten Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu; “Bayram barış ve kardeşlik demektir. Bayramın kardeşlik duyguları içerisinde geçmesini diliyorum. Kan davaları olmasın. Kardeşliğe herkesi davet ediyorum” dedi.

 

BUGÜN KAYNAŞMA VE YARDIMLAŞMA GÜNÜDÜR

Bayramın kaynaşma ve yardımlaşmaya vesile olduğunu ifade eden Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Mahmut Kaçar; “Bugün çok yoğun şekilde Şanlıurfa, Şanlı ve yardımlaşmaya dayalı bir bayram yaşıyoruz. Teşkilatımızla bir araya gelerek bayramlaştık. Şanlıurfalı hemşehrilerimizin bayramını tebrik ediyor, Cenab-ı Hakk’tan Şanlıurfalılar olarak birlik ve beraberlik içerisinde ailemizle, çocuklarımızla birlikte daha nice bayramlara kavuşmayı niyaz ediyorum” dedi.

 

İBADET AYININ SONUNDA BAYRAM YAŞANIR

Ramazan ayının ibadetle geçtiğini ve dolayısıyla Bayramın önemli olduğunu vurgulayan Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Yahya Akman; “Yıllardır artık geleneksel hale gelen partimizin bayramlaşma programına katıldık. Hemşehrilerimizle beraberiz. Maşallah güzel geçiyor. İbadet ayından sonra bayram gününde buluşmak çok güzel bir duygu. Bu duygu ve düşüncelerle tüm halkımızın bayramını tebrik ediyorum” dedi.

 

GÜN BİRLİK GÜNÜDÜR

Bayramın birlik ve kardeşliğe vesile olmasını dileyen Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Dr. Halil Özcan; “Tüm Şanlıurfalı hemşehrilerimin bayramını tebrik ediyorum. Aileleri ile mutlu bir bayram geçirmelerini diliyorum. Bugün bir mesaj vermek istiyorum. Gün birlik, beraberlik ve kardeşlik günüdür” dedi.

 

2 saat süren bayramlaşmaya AK Parti İl, İlçe teşkilatları, Belediye Başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve halkın katılımı ile gerçekleşti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!