Advert
Advert
Advert

AK Parti AR - GE toplantısını gerçekleştirdi

AK Parti İl ve İlçe AR-GE Başkanları AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve AR – GE başkanı Nusret Urmak Başkanlığında toplanarak, yerel çalışmalar hakkında bilgi alış verişinde bulundular.

AK Parti AR - GE toplantısını gerçekleştirdi
AK Parti AR - GE toplantısını gerçekleştirdi

İl Başkanlığı Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Erkan Sözen, İlçe AR-GE Başkanları, Kadın Kolları AR-GE Başkanı ve Gençlik Kolları AR-GE Başkanı katıldı.

 

Toplantı ile ilgili bilgi veren AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve AR – GE başkanı Nusret Urmak; “AK Parti Merkez ve İlçe AR- GE Başkanları ile toplanarak 27 Ocak’ta Genel Merkezimizde gerçekleşecek olan toplantı için bir takım hazırlıklar yaptık. AR – GE  birimi olarak yaptığımız çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulunduk.

 

Hazırladığımız çalışmayı rapor haline getirerek, Şanlıurfa ve ilçelerinin taleplerini Genel Merkeze sunacağız. Genel Merkezde yapacağımız atölye çalışmasını tekrar burada toplanarak AR – GE başkanlarımızla değerlendireceğiz. Aldığımız bilgilerle yerelde çalışmalarımızı yaygınlaştıracağız” dedi.

AK Parti AR - GE birimi olarak Şanlıurfa’da yürütülen 400 projeye ek olarak çılgın bir proje çalışması başlattıklarını belirten Urmak; “Şanlıurfa için çılgın bir projenin alt yapısı iççin AR – GE birimi olarak çalışma başlattık” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler