Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset AK Parti akademisi sonuçlandı

AK Parti akademisi sonuçlandı

Giriş Tarihi: 16 Şubat 2010 Salı 16:24
AK Parti akademisi sonuçlandı

Ak Parti AR-GE Başkanı Ömer Hacıkamiloğlu bir basın açıklaması yayınladı. Hacıkamiloğlu yaptığı açıklamada;

 "Toplumun her kademesinde eğitimin ne kadar önemli olduğunu her fırsatta dile getiren Ak Parti, Siyaset Akademisi ile siyasete yön verecek insanlarında eğitiminin önemini vurgulamaktadır. Ülkeye hizmet amacı ile hareket eden siyasiler kazandırmayı amaçlayan, siyasette yeni fikirleri ve düşünceleri uygulayabilmek, siyasette donanımlı, dinamik insan gücünü kazandırabilmek ve böylece Şanlıurfa'nın geleceğine yön verecek duyarlı siyasetçilerin yetişmesi amacıyla 14 Kasım 2009'da 243 kişinin katılımı ile başlayan Şanlıurfa Siyaset Akademisinde on hafta süre ile demokratik açılım, kişisel gelişim, dış ilişkiler ve Türkiye ekonomisi konularında yaklaşık 50 saat ders alan katılımcılarımızın 17 Ocak 2010 tarihinde yapılan sınav sonuçları belli olmuştur.

Genel merkez tarafından optik okuyucularla okunan sınav neticesinde Şanlıurfa Siyaset Akademisi birincisi İsmail YILDIZ, ikincisi Yahya Kemal KABLAMA ve üçüncüsü Mehmet Fatih KAHYA olmuştur. Kendilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Siyaset Akademisi Şanlıurfa sertifika dağıtım ve ödül töreni Ak Parti Şanlıurfa İl Teşkilatı tarafından 27 Şubat 2010 tarihinde saat 10'da Yenişehir Çamlıkta yapılacaktır. Tüm Siyaset Akademisi katılımcılarımızın sertifikalarını ve ödüllerini alacakları törene tüm halkımız davetlidir."

                                                                                                             AK PARTİ MEDYA TANITIM BAŞKANLIĞI 

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com