Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset AK Parti adayları sahaya iniyorlar

AK Parti adayları sahaya iniyorlar

7 Haziran milletvekili seçimleri için çalışmalar yürüten AK Parti Şanlıurfa il başkanlığı adaylarıyla kamuoyu karşısına çıkıyor

Giriş Tarihi: 17 Nisan 2015 Cuma 13:46
AK Parti adayları sahaya iniyorlar

Bugün sabah El Ruha otelinde düzenlediği basın toplantısında SKM olarak seçim çalışmaları için start verdiklerini söyleyen il başkanı Zeynel Abidin Beyazgül; "Seçim Koordinasyon Merkezi ve teşkilat olarak adaylarımızla birlikte yarın saat 13:00'de GAP kapalı spor salonunda adaylarımızı tanıtacağız" dedi.

ADAY ADAYLARINA TEŞEKKÜR EDERİM

Şanlıurfa 288 aday adayı içerisinde bir Liste çıkardıklarını söyleyen Beyazgül ; "bu aday adayları içerisinde bir çok liste çıkardı. Ama bizim bir liste çıkarmamız lazımdı. Aday olamayan aday adaylarımız bizi aradılar çalışmaya katılacaklarını açıkladılar. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim " diye konuştu.

Düzenlenen kahvaltılı basın toplantısına AK Parti İl  teşkilatı tam takım katıldı. Toplantıya çok sayıda yerel ve ulusal basın temsilcileri katıldı.

 

Başkan Beyazgül: "7

 Haziran'da yapılacak Milletvekilliği seçimleri için AK Partide Aday  süreci YSK'nın belirlediği son gün olan  07 Nisan 2015 günü noktalandı ve  tüm siyasi partiler aday listelerini YSK'ya teslim etti.

 

Ak Parti il başkanlığı olarak biz de genel merkezimizin süreçle ilgili aldığı tüm kararları uygulayarak genel merkezimizin aday belirleme sürecine destek olduk. Başta genel başkan yardımcımız sayın Nureddin Nebati olmak üzere  12 birbirinden çok değerli arkadaşımız aday olarak belirlendi. Adaylarımızla  ilk toplantımızı genel merkezimizde yaparak seçim stratejisi ve bazı hususlarda fikir alışverişinde bulunduk. Ardından hep birlikte genel merkezimizdeki aday tanıtım toplantısına katıldık . Partimiz Genel başkanı ve Başbakanımız sayın Ahmet DAVUTOĞLU Ak Parti seçim beyanamesini  ve YENİ TÜRKİYE SÖZLEŞMESİNİ ilk defa adaylarımızla birlikte açıklamış oldu. Temenimiz Yeni Türkiye için hedeflenen yeni anayasa ve Başkanlık sistemi için gerekli olan 400 milletvekilinin desteğini halkımızdan alıp 2023 hedefine ulaşmaktır.

 

Ben tüm teşkilatımıza bu süreçte gösterdikleri ve gösterecekleri yoğun, özverili çalışmadan dolayı teşekkür ediyorum.

 

AK Partiye aday adaylığı sürecinde çok büyük teveccüh gösterilmiştir. Adaylarımıza da 7 Haziran seçimleri öncesi seçim sürecinde halkımızın aynı ilgiyi göstereceği inancındayız. Bu vesileyle  Partimize teveccüh gösterip bu önemli süreçte ben de varım diyen tüm aday adaylarımıza partimiz ve yönetimimiz adına teşekkür ederim. Bir çok aday adayımız, adaylar açıklandıktan sonra gerek basın vasıtasıyla gerekse bizzat bizlere ulaşarak partimize ve adaylarımıza  desteklerinin devam edeceğini belirtmişlerdir. Bu davranışları bizi mutlu etmiştir. Parti teşkilatı olarak tüm aday adaylarımızla birlikte Yeni Türkiye davasına sahip çıkmak yoiunda çalışmalarımızı azim ve kararlılıkla sürdürüyoruz.

 

 

SKM (seçim koordinasyon merkezi) ve parti teşkilatı olarak   adaylarımızla birlikte yarın saat 13:00'te Allahın izniyle GAP kapalı spor salonundaki aday tanıtım toplantısından sonra sahaya inmiş olacağız.  Aday adaylığı sürecinden bugüne teşkilatımızla birlikte süreci takip eden kamuoyuna her an bilgi ulaştıran ve bugün de bizi basın toplantımızda yalnız bırakmayan siz sayın basın mensubu arkadaşlarıma teşkilatım adına ayrıca teşekkür ediyorum. YENi TÜRKİYE YOLUNDA DAİMA ADALET DAİMA KALKINMA" dedi.

Gazetecilerin sorularını cevaplayan Beyazgül, patlamak yapacaklarını sözlerine ekledi. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da Yeni Anayasa Bilgilendirme Toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com