Advert
Advert
Advert

AK Parti Adayı Çelik’ten Esnaf Ziyareti

1 Kasım seçimleri için çalışmalara önceki gün başlayan AK Parti Milletvekili Adayı Faruk Çelik, ilk esnaf gezisini tarihi Haşimiye Bölgesi’ne yaptı.

AK Parti Adayı Çelik’ten Esnaf Ziyareti
AK Parti Adayı Çelik’ten Esnaf ZiyaretiŞanlıurfa’ya gelir gelmez ayağının tozuyla esnaf ziyaretine başlayan  Faruk Çelik vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü. Bakan Faruk Çelik’in Şanlıurfa’ya milletvekili adayı olarak gelmesini memnuniyetle karşılayan Şanlıurfalılar Bakan Çelik’e sevgi gösterisinde bulundular.  Faruk Çelik’in vatandaşlarla bire bir ilgilenmesi dikkatlerden kaçmadı.
Esnaf ziyaretini twitter hesabından, “AK Parti halkıyla teşkilatıyla bir bütündür. Bütün birimlerimizle teşkilatımızla yollardayız” şeklinde duyuran  Çelik, gittiği Haşimiye bölgesinde esnafın yoğun ilgisiyle karşılaştı.
Esnafın, “Hoş geldin Huzurumuzun Bakanı, Urfa’nın hizmetkarı” sözleriyle karşıladığı Çelik, ikram edilen meyan şerbetini içti.
Yoğun ilgi karşısında güçlükle ilerleyen Faruk Çelik’in tokalaştığı herkesle bire bir ilgilenmesi dikkatlerden kaçmadı. Sorunların çözümü noktasında anında talimatlar veren Bakan Çelik’in bu davranışı çevredeki vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı. Uzun süre vatandaşlarla bire bir ilgilenen ve vatandaşların sorun ve taleplerini birinci ağızdan dinleyip notlar alan  Faruk Çelik’e vatandaşlar sevgi gösterisinde bulundular.
 Faruk Çelik’e İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve tüm birim yöneticileri eşlik etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bizler Maddi ve Manevi Yönden Güçlü Gençlik İçin Çalışıyoruz
Bizler Maddi ve Manevi Yönden Güçlü Gençlik İçin Çalışıyoruz
Flaş Karar! İstifa etmeyen belediye başkanı görevden alınacak
Flaş Karar! İstifa etmeyen belediye başkanı görevden alınacak