Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset AK Pari Şanlıurfanın üç yüzü sergisinde

AK Pari Şanlıurfanın üç yüzü sergisinde

Giriş Tarihi: 5 Ekim 2010 Salı 13:53
AK Pari Şanlıurfanın üç yüzü sergisinde

Şanlıurfa da Tüm Emlakçılar Birliği Odası Başkanı A. Gökhan Gökmen öncülüğünde hazırlanarak fotoğrafçı Yasin Küçük’ün fotoğrafları ile Şanlıurfa’nın çarpık kentleşme sorununu ele aldığı Şanlıurfa’nın üç yüzü adlı sergi büyük ilgi görüyor.

 

Balıklıgöl Rızvaniye Vakfı Külliyesinde bulunan sergiyi binlerce yerli ve yabancı turist ziyaret ederek Şanlıurfa’nın değişik görüntülerini seyrediyorlar.

 

Sergide Şanlıurfa’nın geçmiş tarihlerini anlatan ve eski zamanları hatırlatmayı amaçlayan 88 adet eser bulunuyor. Eserler sergiyi gezen misafirlerden gönüllü olanlar tarafından satın alınabiliyor.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Ahmet Düşünür ile İl Başkan Yardımcıları İsa Kızıldemir, Remzi Canbeyli, Mehmet Canpolat, il yönetim kurulu üyeleri Mehmet Büyükfırat, Mehmet Talat Akay, Mehmet Karadağ Şanlıurfa’nın üç yüzü adlı sergiyi gezdiler.

Sergi hakkında konuşan Av. Düşünür, “Çok çarpıcı ve güzel kareler var. Geçmişten gelen güzel fotoğraflar var. Ancak bir daha gördük ki bu tarihi kentimiz çarpık yapılaşma sorunu yaşıyor” dedi.

Konu ile ilgili konuşan Şanlıurfa da Tüm Emlakçılar Birliği Odası Başkanı A. Gökhan Gökmen Şanlıurfa’daki çarpık kentleşme sorununa dikkat çekebilmek için Şanlıurfa’nın Üç Yüzü adlı sergiyi açtıklarını ve sergiye ilgi gösteren AK Parti il yönetimine esnaflara ve sanatseverlere teşekkür ediyoruz” dedi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

EVET İçin Kapı Kapı Dolaşıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com