Reklamı Geç
Advert
Advert

AK Pari Şanlıurfanın üç yüzü sergisinde

AK Pari Şanlıurfanın üç yüzü sergisinde
AK Pari Şanlıurfanın üç yüzü sergisinde

Şanlıurfa da Tüm Emlakçılar Birliği Odası Başkanı A. Gökhan Gökmen öncülüğünde hazırlanarak fotoğrafçı Yasin Küçük’ün fotoğrafları ile Şanlıurfa’nın çarpık kentleşme sorununu ele aldığı Şanlıurfa’nın üç yüzü adlı sergi büyük ilgi görüyor.

 

Balıklıgöl Rızvaniye Vakfı Külliyesinde bulunan sergiyi binlerce yerli ve yabancı turist ziyaret ederek Şanlıurfa’nın değişik görüntülerini seyrediyorlar.

 

Sergide Şanlıurfa’nın geçmiş tarihlerini anlatan ve eski zamanları hatırlatmayı amaçlayan 88 adet eser bulunuyor. Eserler sergiyi gezen misafirlerden gönüllü olanlar tarafından satın alınabiliyor.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Ahmet Düşünür ile İl Başkan Yardımcıları İsa Kızıldemir, Remzi Canbeyli, Mehmet Canpolat, il yönetim kurulu üyeleri Mehmet Büyükfırat, Mehmet Talat Akay, Mehmet Karadağ Şanlıurfa’nın üç yüzü adlı sergiyi gezdiler.

Sergi hakkında konuşan Av. Düşünür, “Çok çarpıcı ve güzel kareler var. Geçmişten gelen güzel fotoğraflar var. Ancak bir daha gördük ki bu tarihi kentimiz çarpık yapılaşma sorunu yaşıyor” dedi.

Konu ile ilgili konuşan Şanlıurfa da Tüm Emlakçılar Birliği Odası Başkanı A. Gökhan Gökmen Şanlıurfa’daki çarpık kentleşme sorununa dikkat çekebilmek için Şanlıurfa’nın Üç Yüzü adlı sergiyi açtıklarını ve sergiye ilgi gösteren AK Parti il yönetimine esnaflara ve sanatseverlere teşekkür ediyoruz” dedi.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Otopark Sorununa Kalıcı Çözüm
Otopark Sorununa Kalıcı Çözüm
Urfa'da 23 Nisan'ı ranta çevirdiler iddiası
Urfa'da 23 Nisan'ı ranta çevirdiler iddiası