Advert
Advert
Advert

AK Ocaklar Karaköprü Teşkilatından Aşure ikramı

ŞANLIURFA--AK Ocaklar Karköprü İlçe Teşkilatı vatandaşlara Aşure ikramında bulundu.

AK Ocaklar Karaköprü Teşkilatından Aşure ikramı
AK Ocaklar Karaköprü Teşkilatından Aşure ikramı admin

Dergah Balıklıgöl Platosunda AK Ocaklar İlçe Teşkilatı ile gönüllü üyeleri Camii önünde kurmuş oldukları stantlarda, vatandaşlara aşure ikramında bulundu.Muharrem Ayı’nın 10’uncu günü dolaysıyla aşure ikramında bulunan Ak Ocaklar Karaköprü ilçe teşkilat standına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Balıklıgöl dergah platosundaki Ak Ocaklar standı önünde sıraya giren vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu.

Akagündüz’den, Katılımcılara ve Gönüllü Üyelere Teşekkür

Organizasyonla ilgili ruha ajansa açıklamalarda bulunan İlçe Başkanı Ahmet Akagündüz, “Hz. Hüseyin ve Kerbela denilince akla masumiyet, acı, gam, keder ve şehadet gelir. Kerbela bu ümmetin kapanmayan yarası ve bir imtihan konusu. Kerbela, İslam âleminin yüreklerinin dağlandığı bir hadisedir. Bizde Karaköprü Ak Ocaklar İlçe Teşkilatı olarak bu acıyı içimizde hissettik ve aşure dağıtımında yer almak istedik,Akagündüz,aşure Proğramına Katılımlarından Dolayı,Karaköprü Bld.Bşk.Yrd Müslüm Topal’a,Manifaturacılar Der.Bşk Ibrahim Halil Beyaz’a Şabed Der.Bşk. Emine Çakmak Hanımefendi’ye, Pasa Hamidanoğlu’na, GTV Reklam Müd.Kenan Bayuk’a
Eyyübiye İlçe Bşk.Ahmet Çalış’a,Gönüllü Destekçilerimize,Teşkilat Mensubu Arkadaşlarıma Ve Emeği Geçen Herkese Teşekkür Ediyorum.” diye konuştu.

(RUHA AJANS)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu