Advert
Advert
Advert

AK Kadınlar çat-kapı ziyaretlerini sürdürüyor

AK Parti Şanlıurfa İl Kadın Kolları, seçim çalışmaları kapsamında her gün 2 veya 3 ilçe genelinde çat kapı ziyaretlerini sürdürüyor.

AK Kadınlar çat-kapı ziyaretlerini sürdürüyor
AK Kadınlar çat-kapı ziyaretlerini sürdürüyorAK Parti Şanlıurfa Kadın İl Kolları üyeleri, gittikleri ilçenin Kadın Kolları Başkan ve üyelerini de yanlarına alarak, Başkan Yardımcısı Ümran Bilim öncülüğünde Haliliye ilçesi Kasaptaşı Parkı ile çevresinde ve Karaköprü ilçesi Akpınar ve Karşıyaka Mahallelerinde çat kapı ziyaretleri yaparak broşür ve karanfil dağıtarak AK Partiye destek ve dua istediler.

Seçim çalışmalarını aralıksız her gün 2-3 ayrı ilçede sürdürdüklerini belirten AK Parti Şanlıurfa İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Ümran Bilim, “Her gittiğimiz ilçede o ilçenin Kadın Kollarını da yanımıza alarak çat kapı ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Fırsat buldukça AK Parti icraatlarını anlatarak 7 Haziran seçimlerinde AK Partiye oy vererek destek olmalarını ve bizlere dua etmelerini istiyoruz. Şükürler olsun, gittiğimiz yerlerde genellikle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a bol bol dua ettiklerini ve sevdiklerini belirtiyorlar. Bizler de onun emanetleri olarak, ona layık olabilmek için çalıştığımızı söylüyoruz ve desteklerini beklediğimizi söylüyoruz” dedi.

AK Kadınlar, 7 Haziran seçim öncesinde vatandaşları bilgilendirmek ve ona göre ellerini vicdanlarına koyup, çocuklarının da geleceğini düşünerek oy kullanabilmeleri maksadıyla kapı kapı dolaşarak, ev, iş yeri ve parkları bile dolaşarak ‘Eski Türkiye’ de olup bitenlerin kısa öz anlatıldığı, resmedildiği gazeteleri dağıtıyorlar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı