Advert
Advert
Advert

AK Gençlikten kan bağışı

AK Gençlikten kan bağışı
AK Gençlikten kan bağışı

 

Şanlıurfa Gençlik Kolları Başkanlığı kan bağışı yaparak gençlere örnek bir davranış sergiledi.

Gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri kan bağışının önemine vurgu yaparak herkesin kan bağışı yapmalarını tavsiye ettiler.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Av.Osman Uludağ yapmış olduğu açıklamada.”AK Parti Gençlik Kolları olarak rutin toplantımızı Salı günleri gerçekleştiriyoruz. Bugün ki toplantımızda da hem toplantımızı gerçekleştirip hem de Kızılay kan merkezine AK Parti Gençlik Kolları olarak kan bağışında bulunmak istedik. Şunu belirtmekte fayda; kan vermek hem insan sağlığı açısından önemli, kan vermek vücuda faydalıdır. Verdiğimiz kan bağışı sayesinde kan kaybı yaşayan bir hastanın belki de hayatını kurtarma açısından oldukça önemlidir. Bu sebeple sağlığı elveren herkesi kan bağışında bulunmasını tavsiye ediyorum” dedi.

AK Parti gençlik kollarından yaklaşık 50 kişi İl binasında toplanarak Kızılay kan merkezinden gelen Kızılay kan merkezi müdürü Dr. Hülya Çoksak ve ekibine kan bağışında bulundular.

Kızılay kan merkezi müdürü Dr. Hülya Çoksak, AK Parti Gençlik Kollarının duyarlılığından dolayı AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Av.Osman Uludağ’a teşekkür belgesi verdi.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle