Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset AK Gençlikten alkışlanacak hareket

AK Gençlikten alkışlanacak hareket

AK Parti Şanlıurfa Karaköprü ilçe gençlik kolları teşkilatı 14 aydır " her hafta bir yetim" projesi kapsamında bir yetimi ziyaret ederek sevindiriyorlar.

Giriş Tarihi: 23 Eylül 2016 Cuma 20:39
AK Gençlikten alkışlanacak hareket

AK Parti Şanlıurfa Karaköprü ilçe gençlik kolları teşkilatnın başlattığı  "her hafta bir yetim" projesi ile yetimleri ziyaret ediyorlar.

Her hafta bir yetim ziyaretimiz devam ettiğini söyleyen Karaköprü İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Eriş: "Gençlik kolları olarak Ziyaretlerde kendi bütçemizle ve gönüllü olarak yapıyoruz" dedi.

YETİMLERİN DUALARINA MUHTACIZ

Yetim aileleri ziyaret programlarındaki amaç, yetimlere hediye götürmekten çok onların gönlünü ve duasını almak olduğunu söyleyen Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Eriş: "Ayarladığımız giyim oyuncak ve gida gibi hediyeleri veriyoruz. Ama burdaki sloganımız onlar bizim hediyelerimize muhtaç değiller asıl biz onların dualarına muhtacız" diye konuştu.  

Haber:  Ali Aslan / www.balikligol.com

YORUMLAR
  • yorum2016-09-23 23:31:25Mustafa

    Tebrik ederim. Güzel bir hareket . Keşke gençlik kolları karaköprü gençleri gibi olsa. Allah star etsin temiz gençleri...

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com