Advert
Advert
Advert

AK Gençlik Malatya'da

AK Parti Şanlıurfa İl Gençlik Kolları Tanıtım medya başkanı Ekrem Özaydın, Tanıtım medya Komisyon üyesi Bahri Aktar ve İl Gençlik Kolları Genel Sekreteri Selahattin Yıldız AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Tanıtım ve Medya Başkanları 6A Bölge toplantısı için hafta Sonu Malatya’da bir araya geldiler.

AK Gençlik Malatya'da
AK Gençlik Malatya'da

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Tanıtım ve Medya Başkanlığın organize ettiği ve AK Parti Malatya İl Gençlik Kollarının ev sahipliğini yaptığı program 2 gün sürdü. AK  Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Tanıtım ve Medya Başkanı Neslihan Cenk’in başkanlığında yapılan toplantıda sosyal medya konusu işlendi.

 

Genel Merkez Gençlik Kollarınca Bölge illerin yaptığı çalışmalar rapor halinde sunuldu ve değerlendirildi. Akgençlik Şanlıurfa Tanıtım ve Medya başkanlığı sosyal medyada yapmış olduğu çalışmalar sayesinde bölge illeri arasında en başarılı illerden biri oldu.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Ak Parti Şanlıurfa İl Gençlik Kolları Tanıtım medya başkanı Ekrem Özaydın; “Akgençlik Şanlıurfa olarak genel merkezimizin talimatları doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Aralık ayında Afyonda 81 ilin Tanıtım ve medya başkanları ile bir araya gelmiştik çok verimli bir eğitim kampı olmuştu bu hafta sonu da Malatyada’yız yapmış olduğumuz çalışmalar rapor halinde sunuldu.Şanlıurfa olarak bölgemizde soysal medyayı en başarılı bir şekilde kullandığımız görüldü bundan da çok mutlu olduk emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu