Advert
Advert
Advert

AK Gençlik Bowling turnuvasında VİDEO

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Av. Osman Uludağ ve yönetimi, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Şanlıurfa ziyaretinin ardından stres atmak için bowling turnuvasında bir araya geldi.

AK Gençlik Bowling turnuvasında VİDEO
AK Gençlik Bowling turnuvasında VİDEO

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın iki günlük Şanlıurfa ziyaretinin çok verimli ve yoğun geçtiğini belirten AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Av. Osman Uludağ; “Hem Şanlıurfa hem de ilçelerimizde yoğun bir sevgi ile karşılaşan Başbakanımızın programlarında çalışan AK Gençlik olarak sosyal bir etkinlik düzenledik” dedi.

 

Urfa City AVM Bowling salonunda bir araya gelen AK Gençlik üyelerinin stres attığını ifade eden Başkan Av. Osman Uludağ; “İl Başkan Yardımcımız İbrahim Toru, bizleri Urfa City AVM’ye davet etti. Arkadaşlarımızla Bowling turnuvası düzenledik. Bowlingin ardından 12 D sinema izledik. Gençlik Kolları olarak her Çarşamba Günü AK Parti İl Binasında toplantı düzenliyoruz.

 

 

Bu hafta ise sosyal bir etkinlikte bir araya geldik. Biliyorsunuz çok yoğun bir çalışma yaptık. Hafta sonunda Genel Başkanımız ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın iki günlük Şanlıurfa ziyaretinde yoğun ve gayretli çalışmalar yapan Gençlik Kolları arkadaşlarımızla beraber bir aktivite düzenledik. Yoğun bir tempoda hem Şanlıurfa hem de ilçelerde çalıştık. Bu çalışmalarda genç arkadaşlarımızla ön planda değildik ama mutfağında çok çalıştık. Gençlerimizin hem motivasyonun artması hem de kaynaşması için böyle bir programda bir araya geldik. Çok güzel ve eğlenceli oldu. Bundan sonra da Partimiz için çalışmalarımızı gayretli bir şekilde sürdürüp hem de bu tip faaliyetlerle motivasyonumu sağlayacağız. Başbakanımızın Şanlıurfa programlarında yoğun bir gayretle çalışan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bizleri davet edip, bizimle beraber bowling turnuvasına katılan İl Başkan Yardımcımız İbrahim Toru abimize de teşekkür ediyorum” dedi.

www.balikligol.com

 

AK Gençlik Bowlign osman uludağ ibrahim toru urfa city avm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu