Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset AK Belediyeler Ayran’da bir araya geldi

AK Belediyeler Ayran’da bir araya geldi

AK Partili ilçe ve belde belediye başkanları istişare toplantısı için Ayran Beldesinde bir araya geldi. Şanlıurfa AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez’in koordinatörlüğünde gerçekleşen toplantıya Ayran Belde Belediye Başkanı ev sahipliği yaptı.

Giriş Tarihi: 27 Eylül 2012 Perşembe 12:39
AK Belediyeler Ayran’da bir araya geldi

Toplantıya, AK Partili Belediyelerden Bozova Belediye Başkanı Hasan Arusoğlu, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi,  Siverek Gürakar Belde Belediye Başkanı Recep Küçükçay, Birecik Mezra Belediye Başkanı Yusuf Güneş, Halfeti Argıl Belde Belediye Başkanı Hüseyin Şimşek, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Yavuz,  AK Parti İl Başkan Yardımcısı Nihat Kılıç, Uryan Arusoğlu, Şanlıurfa Belediye Meclis Üyesi İbrahim İletmiş katıldı.

 

Ayran Belde Belediye Başkanlığında gerçekleşen AK Belediyeler istişare toplantısı ile ilgili konuşan Ayran Belde Belediye Başkanı Selahattin Alpay; “İl Başkanlığımızın Koordinatörlüğünde her ay bir belediyemizde AK Partili Belediye Başkanları olarak toplanıyoruz.  Bugün biz ev sahipliği yapıyoruz. Yaptığımız çalışmaları değerlendirdik. Partimizin büyük kongresine hazırlıkları konuştuk. Belediyelerimizin sorunlarını ve yapılması gerekenleri konuştuk. Belediyeler olarak birbirimize yapmamız gereken yardımları konuştuk. Ayran Beldemizde yapılması gerekenleri konuştuk.  Buraya kadar gelen İl Başkanımıza, Teşkilatımıza ve Belediye Başkanlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

AK Parti İl Başkanlığı Yerel Yönetimler birimi olarak ayda bir, bir Belediyenin ev sahipliğinde AK Parti Belediye Başkanları olarak bir araya geldiklerini belirten AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Yusuf Eğilmez; “Her ay düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz AK Belediyeler toplantımızı bugün Ayran Beldemizde gerçekleştirdik. Bu toplantımızda 30 Eylül 2012 Pazar günü Ankara’da partimizin gerçekleşecek olan 4. Olağan Kongresi hakkında görüş alış verişinde bulunduk. Kongreye katkı ve katılımlar için Belediye Başkanlarımızla bilgi alış verişinde bulunduk. Belediye başkanlarımızın sorunlarını masaya yatırdık. Başkanlarımız ve teşkilatımızla çok verimli bir toplantı yaptık.  Bu toplantımıza ev sahipliği yapan Ayran Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi. Toplantının 2. bölümü basına kapalı olarak devam etti.

 

Yapılan toplantının ardından Ayran Belde Belediye Başkanı Selahattin Alpay, Şeyh Salih Mesire alanında Başkanlar onuruna yemek verdi.

 

Toplantının ardından İl Başkanı ve Belediye Başkanlarından oluşan heyet AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Hamide Sürücü’nün Külünçe köyündeki taziyesine giderek Sürücü ailesine başsağlığı dilediler.

Ömer ASLAN / www.balikligol.com

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da Yeni Anayasa Bilgilendirme Toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com