Advert
Advert
Advert

AK Belediyeler Argıl'da bir araya geldi VİDEO ve FOTOĞRAFLI

AK Partili ilçe ve belde belediye başkanları istişare toplantısı için Argıl Beldesinde bir araya geldi.

AK Belediyeler Argıl'da bir araya geldi VİDEO ve FOTOĞRAFLI
AK Belediyeler Argıl'da bir araya geldi VİDEO ve FOTOĞRAFLI

Şanlıurfa AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez’in koordinatörlüğünde gerçekleşen toplantıya Argıl Belde Belediye Başkanı ev sahipliği yaptı.

Toplantıya, AK Partili Belediyelerden Bozova Belediye Başkanı Hasan Arusoğlu, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan, Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi,  Eyyup Nebi Belde Belediye Başkanı Mehmet Yıldırım, Ayran Belediye Başkanı Selahattin Alpay, Argıl Belde Belediye Başkanı Hüseyin Şimşek, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Yavuz,  AK Parti İl Başkan Yardımcısı Nihat Kılıç, Şanlıurfa Belediye Meclis Grup Başkanı Adil Saraç katıldı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ!...

Halfeti’ye bağlı Argıl Belde Belediye Başkanlığında gerçekleşen AK Belediyeler istişare toplantısı ile ilgili konuşan Argıl Belde Belediye Başkanı Hüseyin Şimşek; “İl Başkanlığımızın Koordinatörlüğünde her ay bir belediyemizde AK Partili Belediye Başkanları olarak toplanıyoruz.  Bugün biz ev sahipliği yapıyoruz. Yaptığımız çalışmaları değerlendirdik. Belediyelerimizin sorunlarını ve yapılması gerekenleri konuştuk. Belediyeler olarak birbirimize yapmamız gereken yardımları konuştuk. Turizm beldesi olan Halfeti’nin hemen yanı başında bulunan şirin beldemiz Argıl’a bu süreçten sonra yapılması gerekenleri konuştuk. Buraya kadar gelen İl Başkanımıza, Teşkilatımıza ve Belediye Başkanlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti İl Başkanlığı Yerel Yönetimler birimi olarak ayda bir, bir Belediyenin ev sahipliğinde AK Parti Belediye Başkanları olarak bir araya geldiklerini belirten AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Yusuf Eğilmez; “Her ay düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz AK Belediyeler toplantımızı bugün Argıl Beldemizde gerçekleştirdik. Belediye başkanlarımızın sorunlarını masaya yatırdık. Halfeti bilindiği gibi hem tarihi hemde turistik ilçemizdir. Halfeti’nin yanı başında bulunan Argıl Beldemize en iyi hizmetin nasıl yapılacağını konuştuk. Başkanlarımız ve teşkilatımızla çok verimli bir toplantı yaptık.  Bu toplantımıza ev sahipliği yapan Argıl Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi. Toplantının 2. bölümü basına kapalı olarak devam etti.

Yapılan toplantının ardından Argıl’da bulunan Odabaş ailesi taziyesinde bulunan AK Partili Belediye Başkanları Halfeti Kaymakamı Mehmet Keklik’i makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler.

 

Kaymakamlığının ardından Aşağı Halfeti’ye geçen AK Partili heyet, tarihi yerleri gezdi. Argıl Belde Belediye Başkanı Hüseyin Şimşek, Şelaleli konuk evinde heyet onuruna yemek verdi.

Ömer ASLAN

VİDEO

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü