Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset AK Belediye Başkanları toplantısında Karaköprü Narı damgasını vurdu

AK Belediye Başkanları toplantısında Karaköprü Narı damgasını vurdu

Şanlıurfa AK Parti İl Başkanlığı tarafından her ay yapılan AK Partili Belediye Başkanları toplantısına Karaköprü nar pekmezi damgasını vurdu.

Giriş Tarihi: 12 Mart 2016 Cumartesi 22:07
AK Belediye Başkanları toplantısında Karaköprü Narı damgasını vurdu

Şanlıurfa AK Parti İl Başkanlığı tarafından her ay yapılan AK Partili Belediye Başkanları toplantısı bu ay Karaköprü ilçesinde gerçekleştirildi. 

Nar simgesi ile anılan Karaköprü'de kentleşmeden dolayı nar bahçelerinin eksilmesi üzerine tartışma haline gelen nar, tekrar gündeme geldi. 

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya; Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Hilvan Belediye Başkan Aslan Ali Bayık, Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz,  Haliliye Belediye Başkan Vekili, Osman Uludağ, Siverek Belediye Başkan Vekili, Hamdi Hatipoğlu, Ceylanpınar Belediye Başkan Vekili, Mehmet Bayoz, AK Parti İl Başkan Vekili, Yerel Yönetimler Başkanı Cemil Çadak, AK Parti Grup Başkan Vekili Nihat Kılıç, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Av. Ahmet Aksoy ve AK Parti Karaköprü Yerel Yönetimler Başkanı Ali Bozaner katıldı.

Toplantı öncesi açıklamada bulunan ev sahibi Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, “Her ay rutin olarak yapılan Belediye Başkanları toplantısına Karaköprü Belediyesi olarak biz ev sahipliği yaptık. Tabi burada tüm ilçelerimizin sorunlarını Büyükşehir Belediye Başkanlığımızın Başkanlığında konuşup çözüm üretmek için toplanıyoruz. Burada çözüm ürettiğimiz sorunları faaliyete geçirip yerine getirmeye çalışıyoruz. Ben burada katılım sağlayan tüm başkanlarımıza teşekkür ediyorum. İnşallah burada alacağımız kararlar hayırlara vesile olur” dedi.

AK Parti İl Başkan Vekili Cemil Çadak ise; “Belediye Başkanları toplantımızı bugün Karaköprü Belediye Başkanımız Metin Baydilli’nin ev sahipliğinde Karaköprü ilçemizde gerçekleştiriyoruz. Bu toplantımızda alınacak kararların ve yapılacak olan çalışmaların Şanlıurfa’mıza ve ilçelerimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi ise  “Belediye Başkanı arkadaşlarımızla aylık bir araya geliyoruz. Ben öncelikle ilçelerinde Şanlıurfa adına oluşturmuş oldukları huzur ortamı ve ilçelerine yapmış oldukları hizmetlerden dolayı Belediye Başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Bu güzel mekanda bizleri ağırlayan Karaköprü Belediye Başkanımız Metin Baydilli, Karaköprü İlçe Başkanımız Ahmet Aksoy ve ev sahipliği yapan tüm Karaköprü’lülere teşekkür ederim” dedi.

Toplantı alınacak olan kararların hayırlı olması dileğinde bulunan Başkan Çiftçi şunları söyledi:

“Tabi ki bu toplantılar istişare toplantılarıdır. Bizler geniş bir alanı birlikte yönetiyoruz. Şanlıurfa’mız sorunları olan ama çözüm bekleyen, çözüm için de iyi niyetli bir şekilde gayret içerisine düşmüş olduğumuz bir ortamı yaşıyoruz. Alacağımız kararların Şanlıurfa ilimize 13 ilçemize hayırlar getirmesini yüce Allahtan niyaz ediyorum. İnşallah önemli katkılarla, ortak akılla Şanlıurfa’mızı geleceğe taşıyacağız. Şanlıurfa’mızda yaşayan 1 milyon 892 bin insanımıza hizmet anlayışını bir ibadet anlayışı olarak görüp, çalışkan bir kadro, üreten bir kadro ve icraatçı bir kadroyla her noktaya Allahın izni ile ulaşmaya çalışacağız. Toplantılarımızdan çıkacak olan kararların hayırlı olmasını diliyorum”

Toplantının sonunda Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, toplantıya katılan tüm Belediye Başkanlarına Karaköprü’nün simgesi olan nar pekmezi hediye etti.

www.balikligol.com 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Ak Partili Gençlerden Vali Tuna’ya Ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com