Advert
Advert
Advert

AK aday Gülpınar’dan vefa örneği

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Kasım Gülpınar, seçim çalışmalarını yürüttüğü Siverek’te tayini çıkan ilçe Emniyet Müdürüne plaket takdim etti.

AK aday Gülpınar’dan vefa örneği
AK aday Gülpınar’dan vefa örneği

 

Seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Milletvekili Adayı Kasım Gülpınar Siverek Kaymakamı Vural Karagül, Belediye Başkanı Resul Yılmaz ile kurum amirleriyle bir araya geldi.
Siverek ilçesinde bir buçuk yılı aşkın süredir ilçe Emniyet Müdür Vekilliği yapan İbrahim Arpacı için veda toplantısı düzenlendi.
Çiğköftenin yendiği veda gecesinde, çalışmaları ve hizmetlerinden dolayı Milletvekili adayı Kasım Gülpınar ile AK Parti İlçe Başkanı İlhan Çelik, Emniyet Müdürü İbrahim Arpacı’ya plaket takdim etti.
Veda töreninde konuşan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Kasım Gülpınar, “Biz Siverek’e hizmet eden herkesi baş tacı olarak görüyoruz. Siverek’ten gittikten sonrada unutmuyoruz. Siverek’te bir taş üstüne taş koyan, bir vatandaşa yardımcı olan herkes hangi görevde olursa olsun gittikten sonrada bizim fahri hemşerimizdir” diyerek yeni görev yerinde başarılar diledi.
Emniyet Müdür Vekili İbrahim Arpacı ise, “Bu toplantıyı düzenleyen başta Belediye Başkan Yardımız Hasan Karakaş’a ve bu toplantıya katılarak bizi onurlandıran başta Milletvekilimiz Mehmet Kasım Gülpınar, Belediye Başkanı Resul Yılmaz ve bütün mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Siverek’te görev yapmaktan çok memnunum, inşallah bugünden sonra Siverek Emniyet Müdürlüğüne atanan Erdal bey bu görevi daha iyi yürütecektir. Şunu çok iyi biliyoruz ki, Siverek Güneydoğunun en huzurlu şehridir. İnşallah bundan sonrada böyle devam edecektir” dedi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle