Advert
Advert
Advert

AK Aday Fakıbaba Halfeti’de

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Ahmet Eşref Fakıbaba seçim çalışmaları kapsamında Halfeti ilçesinde kırsal mahalleleri ziyaret etti. Fakıbaba, halkın 1 Kasım’da kendilerine daha fazla destek çıkacağını belirtti.

AK Aday Fakıbaba Halfeti’de
AK Aday Fakıbaba Halfeti’de


Seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Ahmet Eşref Fakıbaba ilçe ziyaretlerine devam ediyor. İlçelerde büyük bir ilgi ile karşılanan Fakıbaba’ya Halfeti ziyaretinde Halfeti ilçe teşkilatı eşlik etti.
Ahmet Eşref Fakıbaba Halfeti Yukarı Göklü kırsal mahallesini ziyaret etti. Fakıbaba, mahallede bulunan Pazar yerini ve iş yerlerini ziyaret etti. Pazar esnafı ile tek tek görüşen Fakıbaba seçmenlerden destek istedi. AK Parti’nin seçim beyannamesini vatandaşlara anlatan Fakıbaba, AK Parti iktidarı ile huzur, Barış ve ekonomik istikrarın yeniden sağlanacağını belirtti. Esnafla tek tek görüşen aday Fakıbaba daha sonra kendi adına açılan seçim bürosunu ziyaret etti.
Halfeti ziyareti ile ilgili açıklama yapan Fakıbaba “Halfeti Yukarı Göklü’deyiz. İlçe Başkanımız, Teşkilatımız ve çok değerli arkadaşlarımızla esnaf gezilerini yaptık ve hakikaten onlara yürekten teşekkür ediyorum. Halfeti Yukarı Göklü Allah’ın izni ile 1 Kasım’da, 7 Haziran’dan daha fazla oy alacağımıza ben inanıyorum. İnşallah hükümeti kurduğumuzda Halfetili hemşerilerimiz görecekler samimi bir şekilde AK Parti farkını çok iyi görecekler. İlk defa Allah bana Halfeti’de Birecik’te hizmet etmeyi nasip etti. İnşallah bende onlara layık olacağım ciddi bir şekilde onların emrinde olacağım” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır