Advert
Advert
Advert

Aile Sağlığı Merkezindeki eksikliklerini gideren doktora plaket

Maşuk 8 Nolu Aile Sağlığı Merkezindeki katkılarından dolayı ASM doktoru Mehmet Aksu’ya Mahalle Muhtarı Veysi Demir, tarafından plaket takdim edildi.

Aile Sağlığı Merkezindeki eksikliklerini gideren doktora plaket
Aile Sağlığı Merkezindeki eksikliklerini gideren doktora plaket admin

( ŞANLIURFA – RHA ) Maşuk 8 Nolu Aile Sağlığı Merkezindeki katkılarından dolayı ASM doktoru Mehmet Aksu’ya Mahalle Muhtarı Veysi Demir, tarafından plaket takdim edildi.

 Yaklaşık 10 ay önce Şanlıurfa’nın Karaköprü İlçesi Maşuk Mahallesinde faaliyete başlayan ve bazı eksiklikleri bulunan Maşuk 8 Nolu Aile Sağlığı Merkezi, Dr. Mehmet Aksu’nun gayreti ile çözüldü. Dr. Aksu’nun bakanlık ile yaptığı yazışmalar neticesinde Aile Sağlık Merkezinin sorunları  bakanlığa iletildi. Bakanlık ile yapılan yazışmalardan sonra Maşuk 8 Nolu Aile Sağlığı Merkezindeki sorunlar çözülerek vatandaşın daha rahat hizmet almasına olanak sağlandı.

Yaklaşık 4 bin hastası olan  ASM doktoru Mehmet Aksu’ya eski ismi Maşuk olan Seyrantepe Mahalle Muhtarı Veysi Demir, tarafından plaket takdim edildi.

Yapılan çalışmalardan dolayı Dr. Aksu’ya teşekkür eden Muhtar Demir; “Doktorumuz bizim mahallemiz için çok kıymetli. Mahallemizin en büyük sorunu olan ASM eksikliği ile ilgili doktorumuz elini taşın altına koydu. ASM’nin tüm sıkıntılarını bertaraf etti. Kendisine yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Dr. Aksu, amacımız yaptığımız çalışmalar ile vatandaşların daha iyi hizmet almasına zemin  hazırlamak. Bu nedenle kurulan ASM’nin bazı eksikleri vardı. Gerekli yerlere yaptığımız yazışmalarla bu sorun giderildi. Eemeği geçen herekse teşekkür ederim” dedi.

dr. Mehmet Aksu Mehmet Aksu Maşuk 8 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Seyrantepe Mahalle Muhtarı Veysi Demir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret