Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Ahmet Yıldırım Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

Ahmet Yıldırım Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı Ahmet Yıldırım seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Giriş Tarihi: 11 Eylül 2015 Cuma 17:58
Ahmet Yıldırım Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı Ahmet Yıldırım, Engelliler ve Kamuda çalışan Taşeronları TBMM'de temsil etmek için seçim çalışmalarını sürdürüyor.
Şanlıurfa genelindeki bazı Engelli Dernek ziyaretleri yanı sıra, yine temsilcisi olacağı Taşeron çalışanları için bazı Sendikalarda ziyaretlerde bulundu.
Yaptığı Ziyaretlerde ''Sadece Şanlıurfa değil Türkiye genelinde çalışan taşeron personellerine adil bir şekilde eşit düzeyde iş sahasında yer alması, diğer düşük gelirli asgari ücret, emekli, dul ve yetim haklarının eşit seviyede tutulması, herkese eşit derece duruş sergilenmesinin sürekli olarak dillendirilmesi ve gündemde olması, bunun sonucunda gerekli neticelerin alınması konusunda kendisine büyük bir vazife düştüğünü'' ifade etti.
Şanlıurfa merkezde 1700 engellinin bölgesel olarak ilkokul, ortaokul ve lise kapsamında yatılı bölge okulun kurulmasının şart olduğunu beyan etti.


MİLLETVEKİLİ DÖNEMİ ÇALIŞMA PROGRAMINDA
Şanlıurfa'nın her alanında, sosyal, ekonomik sanayileşmeyi ve var olan kültür zenginliğimizin öne çıkarılması, rutin olarak sosyal hayata yansıtılması ve AB Sürecinde Şanlıurfa'yı Tanıtma Derneği'ne üye olduğu dernekteki projelerden biri olarak Medeniyetin beşiği olan Peygamberler şehri Şanlıurfamıza Uluslararası Haliliye İlahiyat İslam Üniversitesinin kurulması bu bölgede büyük bir değişim yaratacağinı dile getirdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da Yeni Anayasa Bilgilendirme Toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com