Advert
Advert

Ahmet Güntekin, Ceylanpınar İlçe teşkilatını ziyaret etti

2014 yılında yapılacak olan yerel seçimler öncesi Şanlıurfa'da büyük şehir olmayla birlikte seçim startına erken başlayan Ak Parti cephesinde, müracaatlarda bulunan aday adayları şimdiden çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Aday Adaylarından birisi de Ceylanpınar'a gönül koymuş isimlerden biri, oda Ahmet Güntekin.

Ahmet Güntekin, Ceylanpınar İlçe teşkilatını ziyaret etti
Ahmet Güntekin, Ceylanpınar İlçe teşkilatını ziyaret ettiAk Parti'den Ceylanpınar ilçesi Belediye Başkanlığı için Aday adaylığını açıklayan iş adamı Ahmet Güntekin, Ceylanpınar ilçe parti teşkilatını ziyaret etti. AK Partiden aday adayı olan iş adamı Ahmet GüntekinCeylanpınar halkına daha iyi hizmet etmek adına bu yarışa girdim, ilçe halkının sorunları benim sorunlarımdır. Bugün de burada Ak Parti İlçe teşkilatımızı ziyaret ettik. Başkanımız sağolsun bizi ağırladı bundan dolayı da kendilerine teşekkür ediyorum. dedi.

Ak Parti Ceylanpınar ilçe teşkilat başkanı Abdulgani Alkış ise, Aday adayı Ahmet Güntekin'e kendilerine yapmış olduğu ziyaretten memnun kaldıklarını ifade ederek başarılar diledi.

Ak Parti Ceylanpınar ilçe teşkilat başkanı Abdulgani Alkış'ı parti binasına akraba ve bazı köy muhtarlarıyla ziyaret eden Aday adayı Ahmet Güntekin, burada yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler edindi. Yaklaşık bir saat süren ziyaretin ardından Güntekin ve beraberindekiler buradan ayrılarak seçim çalışmalarına devam etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan Harran'da PYD'ye ve arkasındaki güçlere sert çıktı
Erdoğan Harran'da PYD'ye ve arkasındaki güçlere sert çıktı
HATMI SERIF KURAN I KERIM 30 CÜZ + HATIM DUASI
HATMI SERIF KURAN I KERIM 30 CÜZ + HATIM DUASI