Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Magazin Ahmet Gündoğdu'dan Ertuğrul Yıldız'a destek

Ahmet Gündoğdu'dan Ertuğrul Yıldız'a destek

Memur -Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu ve Memur-Sen'e bağlı sendika başkanları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız'ı makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 7 Ocak 2013 Pazartesi 14:37
Ahmet Gündoğdu'dan Ertuğrul Yıldız'a destek

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür'ü Ertuğrul Yıldız'ın yıllarca Memur-Sen camiasına hizmet ettiğini söyleyen Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, '' Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, sendika başkanlığı döneminde çok ciddi katkıları olmuş bir dava adamıdır. Memur-Sen'in ve Eğitim-Bir-Sen'in tüm yönetici tabakalarnda bulunmuş yaptığı sendikal çalışmalarla sadece Ankara'da değil Türkiye çapında tanınan bir kardeşimizdir. Sendika'da elde etmiş olduğu bu deneyimle Şanlıurfa'da spor adına çok güzel işler yapmış ve yapmaya  devam edecektir. Buradaki başarılı çalışmlarını görüyor olmaktan dolayı büyük bir mutluluk yaşıyorum. İnşallah çok daha güzel çalışmalara imza atacaktır. Bu noktada Ertuğrul kardeşimin her zaman yanında olduğumun bilinmesini istiyorum''dedi.

Memur Sen İl Temsilcisi Mahmut Atçı ise Ertuğrul Yıldız'ın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür'ü olarak hem Memur-Sen camiası için   hem de Şanlıurfa adına büyük şans olduğunu dile getirdi.

Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu ile beraberindeki sendika başkanlarının ziyaretlerinden dolayı mutlu olduğunu ifade eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız , '' Memur-Sen gibi vesayete direnen hakkın ve haklının yanında olan sivil toplum örgütlerinin yapacağı ve yaptığı çalışmalar ülkemiz için çok önemlidir. Ayrıca Sayın Genel Başkanımızın ve beraberindeki sendika başkanlarımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Bu ziyaret bizleri çok gururlandırmıştır.''diye konuştu.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa bir değerini yetirdi! Abdullah Balak öldü

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com